Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósotokkal szoktatok egymást...

Anyósotokkal szoktatok egymást megajándékozni szülinapra és karácsonyra, szokás egyébként ez?

Figyelt kérdés
Nem a pár hónapos kapcsolatokra vagyok kíváncsi,hanem olyan párokra ahol már együtt is élnek egy ideje.Én 2 éve vagyok együtt a barátommal,együtt is élünk nem régóta,de még nem adtunk egymásnak ajándékot, szülinapomra pedig nem kaptam tőle semmit. Másoknál ez hogy van?

2017. dec. 2. 16:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%

#10

A házaspárnál rendben van, hogy egyénileg is megajándékozzák egymást, de a gyereknek már közösen vesznek.

Kivéve, ha közösen megajándékozzák magukat, mondjuk egy komolyabb géppel, vagy egy utazással.

2017. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%

11#

Nem értelek?

Azt hiszem én írtam a 8as választ csak közben írt valaki. Szerintem az a normális ha egy pár közösen ajándékoz meg valakit, mindegy, hogy a gyerekükről vagy az egyik fél szülőjéről is legyen szó.

2017. dec. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mindig kaptam tőlük,ők pedig tőlünk...


Az ln szülinapomon is van közös vendégség nálunk, anyuék tesómék,férjem anyuék,mama,teso+teso férj...

2017. dec. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem volt még szülinapja mióta összeköltöztünk. Amikor volt akkor még nagyon a kapcsolatunk előtt voltunk és más városban is laktunk, akkor barátom átment hozzá egy órácskára. Nem adtam még ajándékot akkor,mert korainak tartottam és akkor még csak 2x találkoztunk egy kis időre.
2017. dec. 3. 12:54
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

#14

Akkor meg kezdjetek el úgy élni, mint egy normális család, jön a karácsony, ideális alkalom az ajándékozásra.

Arra viszont gondolj, hogy a bevezetéstől sok függ, ha most valami nagyon drága cuccot vesztek (párként!) akkor mindig ez lesz az elvárás.

Szóval, kedvesen, figyelmesen, de szolidan!

2017. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idő után elég bunkó dolognak tartom, ha nem kapsz semmit. Mi is együtt veszünk ajándékot az én szüleimnek és a párom szüleinek is. Ők pedig ugyanúgy vesznek mindkettőnknek. Ez így normális.
2017. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd anyósnak veszünk valamit a párommal karácsonyra.
2017. dec. 4. 08:14
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
Előző párommal 7 évig voltunk együtt, mindig adtunk egymásnak ajándékot a szüleivel, még a nagymamájával is.
2017. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi 6 éve vagyunk együtt. A “szokásos” ünnepeken nem szoktunk adni egymásnak semmit (karácsony, szülinap stb.). Viszont volt már, hogy kaptam tőlük ezt-azt. Pl. Kötött nekem sapkát, pulóvert, volt amikor meglátott egy szép mamuszt és úgy gondolta, hogy illene hozzám, ezért megvásárolta nekem.
2017. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%

Természetesen valamit mindíg veszünk az anyósomnak párommal közösen, de nem visszük túlzásba...

Mert ő a Fiának minden alkalomra!!!! egy üveg 600 forintos pezsgőt ad, nekem pedig egy megkezdett avonos parfümöt, azzal a monológgal mellékelve, hogy neki ez az illat nagyon büdös volt, de nekem biztos jó lesz....

2017. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!