Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósotokkal szoktatok egymást...

Anyósotokkal szoktatok egymást megajándékozni szülinapra és karácsonyra, szokás egyébként ez?

Figyelt kérdés
Nem a pár hónapos kapcsolatokra vagyok kíváncsi,hanem olyan párokra ahol már együtt is élnek egy ideje.Én 2 éve vagyok együtt a barátommal,együtt is élünk nem régóta,de még nem adtunk egymásnak ajándékot, szülinapomra pedig nem kaptam tőle semmit. Másoknál ez hogy van?

2017. dec. 2. 16:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%
Ja, és 3 éve vagyunk együtt, 2 éve élünk együtt a párommal
2017. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
57%
En 3,5 eve vagyok a parommal es mar 1,5 eve eggyutt is elunk. Anyosom regen eleg rossz anyagi helyzetben volt ezert nem mindig engedhette meg maganak, de en igazabol nem is vartam el soha semmit hanem csak hogy szeretettel fogadjon es en ettol fuggetlenul vettem neki egy egy aprosagot, de inkabb ugy hogy a parom es en kozosen adtuk mert volt hogy szulinapjara kavefozot kapott es ugye amelle en mar minek vegyek mert boven eleg. De megis volt mikor kiszoritott penzt es kaptam egy szep disznovenyt, ha nem volt penze akkor adott a sajat novenyeibol (neki rengeteg van es en is szeretem) vagy adott egy haztartasi gepet amibol 2 volt neki. De egyebkent szerintem mar nem minden esetben olyan fontos mert ugyis a szeretet es a torodes a lenyeg, legalabb is nalunk az.
2018. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!