Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Pàrommal 3. ève vagyunk egyūtt, az anyja kisfaluban èl jò meszze tölünk,mi meg Budapest mellett pàrszor èn is elmenyem màr vele, de sosem èreztem magam jòl ott. Kedves a anyuja, de sokkszor azt èrzem hogy inkàbb csak a fiàval lenne ès sokkszor fèlre is hivja èn meg ott ūlök egyedūl. Most bejelentettem hoyy nem megyek, pàrom nem èrti meg ès hisztizik. Kijelentette hoyy ö meg akkor az èn szūleimhez nem megy, de az màs mert a szūleim tàrtkarokkal vàrjàk, ajit vezznek neki, apàm boldogan mesèl neki a règi törtèneteket.

2017. dec. 23. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem menj el, lehet te is kapsz ajit.
2017. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Amikor félrehívja, menj vele... ha néz, hogy miért jössz te is, mondd hogy ketten jöttetek vendégek :)
2017. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ez most komoly? El akarod tiltani a párodat az anyjától, mert neked nem tetszik, hogy nem nyalja fényesre a valagadat. Amúgy az írásod a primitív jellemvonásaidról árulkodik, szóval meg is értem, hogy anyósod nem nyit feléd.
2017. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
szerintem mond el neki az okot és lehet, hogy ő elő tud rukkolni egy köztes megoldással vagy közöld vele az IGAZI tényt, nem kedveled a szüleit és nem akarsz átmenni. Idén én sem megyek, de én elmondtam a páromnak kerek perec, hogy okkal bár,de ki nem állhatom a szüleit és nem megyek át hogy ott kínlódjak. Ő ezt elfogadta, sőt örül is neki, hogy békés lesz az idei Karácsony :D Mindenki jobban járt XD
2017. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el. Ha van egy kis szerencséd, kapsz ajiba egy Helyesírási szótárt. Hasznodra fog válni.
2017. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!