Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elegem van az anyósomból, a...

Elegem van az anyósomból, a feleségem pedig mindig adja alá a lovat. Mind a kettőjükből elegem van. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Rossz szemmel nézik, ha a gyerekeket elviszem a szüleimhez, vagy amikor néhanapján elmegyek 1 órára a barátaimmal beülni valahova, vagy amikor nem vagyok hajlandó fölösleges dologra pénzt kidobni. Újjabban anyósom kitalálta, hogy kell a lakásunkba párásító, szerinte nálunk száraz a levegő és nem tesz jót a gyerekeknek. De én nem vagyok hajlandó 100 ezret kidobni fölöslegesen, ugyanis a gyerekek nem panaszkodnak, a feleségem is azóta lovagol ezen a témán mióta az anyós fölvetette ezt az ötletet és nekem is tökéletesen megfelel az otthoni levegő. Most is áll a bál, mert ezek itt ketten együt szapulnak. Már nagyon idegesítő. A feleségemmel hiába beszélek, bálványozza az anyját.

2018. jan. 2. 14:13
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
98%
Párásító után meg lehet penészt írtani.
2018. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
98%
Itt nem a párosito a legnagyobb probléma hanem h eleged van a kedves feleségedbol akit Anyuka droton rángat. Miért nem válnak le a szulokrol fenőtt emberek ezt sose értem,az ilyen házasodjon meg a szuleivel. :O
2018. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
29%
Tisztelt: Doctor Manhattan! Így nem illik beszélni senkivel sem ha valaki nem képes arra hogy normális hangnemben beszélgessen bárkivel és normálisan meg fontoltan nem dühösen indulattal telve és haraggal akkor addig inkább menjen ki az udvarra friss levegőt szívni és meg nyugodni.
2018. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
97%
Felesleges a párásító, én is pár napja vettem észre, hogy szárazabb a levegő (ez nagyon változó) tettem vizes törölközőt a radiátorra és megterestem a két régi párologtatónkat, amibe csak vizet kell tenni. Sokszor elég 1-2 hét, aztán megint inkább páradús a levegő, és már szinte teregetni nem lehet a lakásban, akkor meg már jön a penész, akkor kerülnek elő a pára-elszívók pár napra, télen ilyen körforgós dolog ez, anyósodnak megmondhatod, elég nagy vagy már ahhoz hogy tudd, mi kell a lakásban.
2018. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
97%
Én higrométerrel ellenőriztem a páratartalom alakulását, semmit nem változtatott a dolgon, ugyanis a falak szárító hatásuk révén teljes mértékben ellensúlyozzák a párásító esetleges hatását. Mondd meg a két tyúknak, hogy akkor költözzetek egy alagsori lakásba, ott garantált a magas páratartalom és a majdan hozzájuk társuló aszpergillózis.
2018. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
7%
Ezek szerint aranyból van a feleséged puncija, mert ezeket a dolgokat már bőven látnod kellett az esküvő előtt is, és ha ennyire zavar, akkor nem kellett volna megnősülni, pláne gyereket csinálni. Most már edd is meg, amit főztél. Tipikus férfi, te tökéletes vagy, de a feleséged az hülye. Lefogadom, hogy simán eliszol annyit, mint amibe az a telibevert párásító kerülne, magadtól nem sajnálod, de a gyerekeidtől igen, szhép kis apa vagy. Úgy beszélsz 100k-ról, mintha vmi nagy összeg lenne. És a szüleidhez sem véletlenül nem akarják engedni a gyerekeket, gondolom isznak, mint te.
2018. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Doctor Manhattan ***** válasza:
86%
pff ki ez a 16-os, te?
2018. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
8%

"Én higrométerrel ellenőriztem a páratartalom alakulását, semmit nem változtatott a dolgon, ugyanis a falak szárító hatásuk révén teljes mértékben ellensúlyozzák a párásító esetleges hatását."


Régen olvastam ekkora hülyeséget.:D

2018. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósnak mi köze ahhoz, hogy otthon hogyan éltek? Ő nincs ott, akkor semmi köze hozzá. Ha a feleséged ennyire az anyját támogatja, akkor kérdezd meg tőle, hogy hozzád vagy az anyjához ment feleségül. Ha hozzád, akkor mondd meg neki, hogy szakadjon le az anyjáról. Ha meg nem, akkor viszlát.


Egyébként meg, ha az anyós annyira akar egy párásítót hozzátok, akkor adjon ajándékba. Amúgy tényleg meg lehet oldani azzal, ha egy kis vizet teszel a radiátor fölé egy edénybe.

2018. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
85%

"Ezek szerint aranyból van a feleséged puncija, mert ezeket a dolgokat már bőven látnod kellett az esküvő előtt is, és ha ennyire zavar, akkor nem kellett volna megnősülni, pláne gyereket csinálni."


Ja, persze. Csak azért ne alapítson egy pár családot, mert van egy mindenbe belekotnyeleskedő anyós a képben?

2018. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!