Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elegem van az anyósomból, a...

Elegem van az anyósomból, a feleségem pedig mindig adja alá a lovat. Mind a kettőjükből elegem van. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Rossz szemmel nézik, ha a gyerekeket elviszem a szüleimhez, vagy amikor néhanapján elmegyek 1 órára a barátaimmal beülni valahova, vagy amikor nem vagyok hajlandó fölösleges dologra pénzt kidobni. Újjabban anyósom kitalálta, hogy kell a lakásunkba párásító, szerinte nálunk száraz a levegő és nem tesz jót a gyerekeknek. De én nem vagyok hajlandó 100 ezret kidobni fölöslegesen, ugyanis a gyerekek nem panaszkodnak, a feleségem is azóta lovagol ezen a témán mióta az anyós fölvetette ezt az ötletet és nekem is tökéletesen megfelel az otthoni levegő. Most is áll a bál, mert ezek itt ketten együt szapulnak. Már nagyon idegesítő. A feleségemmel hiába beszélek, bálványozza az anyját.

2018. jan. 2. 14:13
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%
Legyél már férfi, könyörgöm... ha legközelebb nálatok van a vén k..va, dobd ki a lakásból.
2018. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 acelsziv ***** válasza:
61%
20. Pont azértne. Mert ebben azesetben az anyóssimán széttúrja a párkapcsolatot köszönhetöen a csecsről leválni képtelen feleségnek.
2018. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Párásítani lehet egy radiátorra helyezett,vízzel töltött edénnyel is. De gondolom télen bent teregetitek ki a kimosott ruhákat,szerintem ennél több párásításra egyáltalán nincs szükség. Lehet csinálni a nagy párásítást,egy darabig jó is,ha a gyerek pl. asztmás,de mikor bepenészednek a falak,az már korántsem lesz ilyen szerencsés helyzet.
2018. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
84%
A vasárnapi húsleves a tűzhelyen épp eléggé párásít.
2018. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Kedves 15. kommentelő. Most nem tudom eldönteni, hogy eszeveszettül elhamarkodottan ítélkezel felettem, vagy csak simán rágalmazol. Mindenesetre a rosszindulat árad belőled.

Nem hiszem, hogy egy utolsó alkoholista tróger vagyok, mert havonta egyszer egy pár órára beülök a haverjaimmal. A családomtol nem sajnálok semmit csak tudod én dolgozok egyedül, a feleségrm már három éve túl van a második szülésen, de az anyja teledumálta a fejét és nem hajlandó visszamenni dolgozni. Sőt az utóbbi időkben egyáltalán nem tudtam elmenni a haverjaimmal, mert rohadt megterhelő egyedül eltartani a családot. Így hogyan költsek párásítóra? Egyébként nins rá szükség, a gyerekek nem panaszkodnak, hogy nem esik nekik jól a lélegzetvétel, egyébként a feleségem se panaszkodott csak megy az anyóso. feje után. Akkor mi a francnak vegyek ilyet. Amúgy a szüleim egyáltalán nem iszákosak. Jolnevelt, okos, kedves emberek és sose élnének vissza a bizalmammal. Szóval erről ennyit.

2018. jan. 2. 19:21
 26/36 anonim ***** válasza:
91%
Ha a feleségednek fontosabb az anyósod vagy a gyerekek, mint te, akkor megette a fene az egészet. Párásítóból meg létezik 5 ezer forintos is, ami pont megteszi, ha ez ekkora gond.
2018. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd a 16-ost, valószínűleg egy unatkozó 12 éves kis ostobenkó.
2018. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok egy puhap*cs csak én nem szívesen mondanám meg neki:" Válás lesz a vége, ha nem állítod le magát az anyjával együtt" - mert ez tulajdonképpen fölér egy érzelmi zsarolással, meg választás elé se állítanám. Nekem azzal nincs bajom, hogyha egy ember szereti és tiszteliba szüleit és felnőtt korában is szoros-egészséges kapcsolatot ápolnak, de ez nekem már sok. Az anyósomat pedig azért nem dobom ki vagy teremtem le, mert ezzel a feleségemet is mélységesen megbántanám és csak tovább keletkeznének a konfliktusok. A problémákat csak is ép ésszel érdemes megoldani, de ami itt megy.... Volt már olyan, hogy szalonképesen kiosztottam az anyósnak, de mind hiába. Többször közöltem vele, hogy a haszontalan tanácsaival inkább árt, minthogy támogatna minket.
2018. jan. 2. 19:41
 29/36 anonim ***** válasza:
Azért kellene határozottabban fellépned. Ha a szép szó nem segített és láthatóan hülyére vesznek,akkor vagy zsarolsz kicsit, vagy tűröd tovább. Lehet egy érzelmi pofára esés kéne a feleségednek, hogy észrevegye magát
2018. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
nézd akkor is te törődsz a feleséged érzéseivel,de szemmel láthatóan a feleséged nem törődik a tieddel, ha nem tartja tiszteletben a kívánságodat. Igenis oszd helyre a nejed előtt az anyósodat. Feleséged meg így járt amiért évek óta egyszer sem állt ki melletted. Ja és ne játssz tisztességesen, ha ők sem teszik. Igenis mondd meg a nejednek, hogy ha nem változtat semmin akkor válás a vége és ha annyira kell a párásító, menjen ő dolgozni...
2018. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!