Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elegem van az anyósomból, a...

Elegem van az anyósomból, a feleségem pedig mindig adja alá a lovat. Mind a kettőjükből elegem van. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Rossz szemmel nézik, ha a gyerekeket elviszem a szüleimhez, vagy amikor néhanapján elmegyek 1 órára a barátaimmal beülni valahova, vagy amikor nem vagyok hajlandó fölösleges dologra pénzt kidobni. Újjabban anyósom kitalálta, hogy kell a lakásunkba párásító, szerinte nálunk száraz a levegő és nem tesz jót a gyerekeknek. De én nem vagyok hajlandó 100 ezret kidobni fölöslegesen, ugyanis a gyerekek nem panaszkodnak, a feleségem is azóta lovagol ezen a témán mióta az anyós fölvetette ezt az ötletet és nekem is tökéletesen megfelel az otthoni levegő. Most is áll a bál, mert ezek itt ketten együt szapulnak. Már nagyon idegesítő. A feleségemmel hiába beszélek, bálványozza az anyját.

2018. jan. 2. 14:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
90%

de puhap.cs vagy

Mi az, hogy nem akar dolgozni?

És még dumál is?

2018. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy higrométert, hogy kiderüljön egyáltalán szükség van-e párásítóra, mert ha ok nélkül párásítasz az penészedéshez vezet. Radiátorra szerelhető kerámia párásító ugyanúgy megteszi mint pár darab szobanövény, vagy szekrény tetejére helyezett vizes tál. Vagy veszel egy pici akváriumot a gyerekeknek, az is párásít és még örülnek is neki.
2018. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
93%
A ti esetetekben komolyan el kellene gondolkodni a váláson.Nejed nem fog változni.Legalább szex van ? vagy mit tud nyújtani, hogy megérje eltartani és még be is korlátoz?
2018. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 acelsziv ***** válasza:
100%

Kérdező: A fő gond itt a nejeddel van aki teljesen az anyja hatása alatt áll. beszélned kéne erről vele, mert baj lesz. Anyós szemmel láthatólag nem kedvel téged azért uszít mindig ellened. Amíg el nem patkol ez nem lesz jobb. Bár... Kié a lakás? Mert ha a tiéd akkor add be a válópert ezzel együtt azonnali gyerekelhelyezést is kérj. Az asszonynak se lakása se munkája nincs, jó eséllyel meg is kapod a gyerekeket.

De előtte még beszélj a nejeddel. Mondd el neki, hogy nem oké amit művel. Nektek össze kellene tartanotok. Egy pár vagytok és már ő sem gyerek, hogy az anyja se gg ében bujkáljon egész nap. És mi az, hogy nem dolgozik? Húzzon el dolgozni mert nyugdíja sem lesz így. Ingyenélőket ki akar eltartani? Nem szégyelli magát?

2018. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"20. Pont azértne. Mert ebben azesetben az anyóssimán széttúrja a párkapcsolatot köszönhetöen a csecsről leválni képtelen feleségnek."


20-as vagyok


Szerintem egy felnőtt, értelmes nő tud önálló döntéseket hozni a párkapcsolatát illetően is. Tehát szívesen meghallgatnám az anyukám és az anyósom véleményét is (bár a majd leendő anyósomét nagy valószínűséggel nem fogom, mert nincsenek jó viszonyban a párommal, alig beszélnek, a párom nem is keresi őt, hozzáteszem, nem a párom hibájából nem beszélnek), de nem az ő kényük-kedvük szerint döntenék arról, hogy otthon, a saját házunkban hogyan élünk a párommal és a gyerekekkel.


Ilyen alapon rengeteg párnak nem kellene összeházasodnia és gyereket vállalnia, mert sajnos a legtöbb esetben mindig van egy olyan szülő, aki nem képes elfogadni, hogy a gyerekének már saját élete van, amit úgy él, ahogy neki és a családjának jó.

2018. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 acelsziv ***** válasza:

35. Olvasd el még egyszer amit írtam. Sok megbolondult szülő van aki nem képes elengedni a gyerekét. Az én anyósom is ilyen.


DE!!!!


Az írásom lényege pont az, hogy a gond nem itt van. Hanem ott amikor a gyerek képtelen leválni anyuciról. Na OTT az igazi nagy gond. Nálunk anyós nem tudott bekavarni, mert egy párként egymást támogattuk/támogatjuk és hiába pofázott nem volt foganatja csak azt érte el, hogy már nem beszélünk vele.

A kérdezőnél viszont... Hogy tudsz józan gondolkodást elvárni egy olyan embertől akiben mint a számológépen az állandóan lenyomva tartott hetes gomb ott van anyuci mindenek előtt. Egy olyan számológéptől amelyikben a hetes - de bármely gomb lehet - le van nyomva mindig nem várhatsz pontos eredményt. Így az ilyen embertől sem józan gondolkodást.

2018. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!