Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jövőbeli anyósom szentül...

Jövőbeli anyósom szentül hiszi, hogy ri**nc vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A párommal kezdenek komolyabbra fordulni a dolgok, az édesanyjának pedig pénteken volt a születésnapja, ezért elvitt magukhoz. Nem először voltam náluk, de külföldön dolgozok párommal, ezért régóta nem voltam náluk. Ezalatt az idő alatt lefogytam +felújítottam a ruhatáram, így pénteken egy ruhában (alatta volt harisnya) mentem anyós szülinapjára. Egyszer csak evés közbe kitört a mamából a sírás, hogy külföldön elk*rv*ltam, azért fogytam le, hogy több kliensem legyen és ezért mentem ruhában, hogy elszedjem a férjét. Köpni-nyelni nem tudtam párommal együtt, aki végül elmagyarázta az anyjának, hogy nem lettem utcaszéli. Hazamentünk, úgy tűnt, hogy az anyós megnyugodott, de ma felhívta páromat és hallottam, hogy arról kérdezi, hogy hogyan vagyok felöltözve és mondta a páromnak, hogy vigyázzon vele. Mit lehetne tenni ilyen nő ellen?

2018. jan. 28. 14:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
Az a nő aki eltunyul irigy minden csinos nőre,kunkurencia vagy..
2018. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%

Én ezt nem értem, hogy a párod anyja honnan tudja a te szüleid telefonszámát? Én 15 éve vagyok együtt a férjemmel, de az anyósom a 15 év alatt kétszer találkozott a szüleimmel. Telefonszámot, lakcímet sem tudnak. Ahogy a szüleim sem. Igaz nekem rendes anyósom van, szeretem, de attól, hogy két ember összeköti az életét azok szüleinek nem szokás kapcsolatban lenni. Minek adtad meg a szüleid telefonszámát?

Amúgy meg az állandó "vigyázz rá" telefonálásokat is hamar lezárnám. Ha telefonálna az anyám, én rögtön közölném vele, hogy abban a pillanatban, hogy jön a vigyáz rá, legyél óvatos szövegekkel a telefont szó nélkül leteszem. Ezt is csinálnám.

Tudod azt szokták mondani, hogy csak azokkal lehet ezeket megcsinálni, akik hagyják is. Párod tegye le a telefont szó nélkül ha téged szid. Ilyen egyszerű.

2018. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Metionin ***** válasza:
82%

Szard le, vagy klimaxol vagy irigykedik az öreglány. A párodnak kellene ezt minél hamarabb rövidre zárni.

Én anyósjelöltem azzal volt el sokáig hogy drogos vagyok, kb. annak is ennyi alapja volt :D

2018. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
21%
közöld vele, lehet hogy neki elkéne k..rvulnia ahhoz, hogy szép legyen, de neked ekkora motiváció nem kell hozzá, mert magadtól is az tudsz lenni.
2018. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
6%
Próbálj meg olyan ruhát viselni amiben egyáltalán nem tud belekötni és egy rossz szava sem lehet rád
2018. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
A viselkedése komolyan a nem normális kategória. Az klassz, hogy a párod is érzi, de! mégis vedd komolyan ezt "problémát" egy ilyen anyós, párkapcsolatokat, házasságokat tud tönkretenni. Láttam már szétmenni családokat anyós hatás miatt. Lehet hogy éppen ez is a célja. Mérd fel hogy a párodat mennyire zavarja, mennyire veszik komolyan. Találkozz vele a lehető legkevesebbet, inkább semmit. És legyen erős a pároddal a szövetségetek, ezt javasolnám.
2018. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen egyetértek veled!

Ha a férfit tényleg zavarja az anyja viselkedése, akkor ott kell letennie a telefont, amikor anyja elkezdni mondani a szokásos szöveget a párjáról.

Ha erre a férfi nem képes vagy nem hajlandó, akkor jobb, ha a kérdező addig lép le, amíg még lelkileg-anyagilag-jogilag nem bonyolódik bele jobban ebbe a kapcsolatba.


Kérdezted, hogyhogy ismerik egymást a két fél szülei. Nyilván egy kis faluban laknak és a gyerekeik kapcsolata előtt is ismerték egymást.

2018. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

15-ös Te normális vagy? Mi az, hogy milyen ember?!

Ennyi erővel a Te egész megnyilvánulásod is jelzi, hogy milyen ember vagy... Buta...



On: Kérdező, a Párod helyében én is kinyomnám a telefont amíg így beszél az anyja.

Az a minimum, hogy bocsánatot kér Tőled anyóspajtás.

2018. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy 12-essel értek egyet (18-as voltam).
2018. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%

Te jó ég!

Hát én biztosan szétröhögtem volna az agyamat és kerestem volna,hogy hol van a kandikamera.


Eleve,normális ember evés közben nem sír,csak ha nagyon sz-r az étel.(De ugye akkor ez öngól lenne).


Nem értem a harisnya mióta ribis.


Burkoltan felkínálta az apósodat egy keringőre.


Itt valami nem stimmel....

2018. jan. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!