Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jóbban ízlik az anyós főztje,...

Jóbban ízlik az anyós főztje, mint a páromé, ezért a párom nagyon fúj rám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Még hazudni, sem nagyon tudnék, mivel az anyós főztjéből 3x annyit megeszek, mint a pároméból.
2017. júl. 10. 08:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Ezért nemértem, miért kell fújnia a párodnak. Nyilván az édesanyjának sokkal több gyakorlata van már a főzésben. Majd ha ő is ennyi idős lesz, biztos neki is jobban fog menni.

Jól főz amúgy a párod? Dicsérd meg néha, hátha etől jobban érzi magát. Te hogy főzöl, kérdező?

2017. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%

Te nem sokat, de a párod igen!

Tanuljon meg főzni az anyjától.

Tanácsot kérni az anyjától, odaállni mellé mikor főz, hogy mutassa meg hogy csinálja, ez nem szégyen!

De megsértődni könnyebb...

2017. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Ezen miért kéne kiakadni?

Szerintem értelemesen ellehet mondani,hogy ízlik ez a kaja amit főztél drágám, de legközelebb én a helyedben kicsit több fűszert tennék bele.Vagy nem főzném így túl a tésztát..Bármilyen építő jellegű kritika jó.

De egyébként nem vagyunk egyformák, kinek mi ízlik.

Ha nem annyira ízlik a párod főztje, akkor főzzetek közösen és kicsit formáld a te ízlésedre a kaját.

2017. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Nőként nekem is kicsit rosszul esne, de lenne annyi eszem, hogy ne puffogjak emiatt, hanem anyámtól kérjek tippeket, recepteket. Szerencsére gyakorlással fejleszthető a konyhai tudomány.
2017. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Valóban nem duzzognia kéne, hanem megtanulni változtatni.

Én többféleképpen eltudok készíteni egy ételt, de ha a férjem azt mondja, hogy "úgy csináld ahogy muter szokta", akkor megtudom úgy csinálni.

2017. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Te csak dicsérj, óvatosan, köszönd meg, bármit adnak!


Fiatal pár vacsorázik.

- Hmm, de finom ez a vacsora!- mondja az ifjú férj


-Igen, ugye milyen jó,

hogy legalább tökfőzeléket és vaníliás pudingot megtanultam készíteni anyámtól? -lelkendezik az ifjú feleség


-Igen! és ez most melyik?

2017. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Én nő vagyok, de nem értem a párod hisztijét. Az én anyám is jobban főz nálam, hiába tudok én is, sokkal nagyobb a gyakorlata. Én meg igyekszem minden alkalommal tanulni, tanácsot kérni tőle. Reklamáció nélkül.
2017. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Én tisztában vagyok vele, hogy anyukám jobban főz, mint én. Neki ez a hobbija is. Egész kis korától főz, járt mindenféle iskolákba és tanfolyamokra is.

Engem nem zavar. Sőt, én is imádom a főztjét, és imádom, hogy sokszor főz nekünk :)

2017. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Miért is nem főztök együtt? Vagy amit Te jobban főzöl tanítsd meg neki úgy? Akkor szépen úgy tudod csinálni, ahogy Neked jobb, vagy kompromisszumra juttok. Amúgy mit kell ebből ügyet csinálni? Van aki ezt tud jól főzni, valaki azt.
2017. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Csak vigyázz, addig dicsérgeted az anyósod kajáját, még a végén a párodtól megkapod: "ha annyira ízlik a kosztja, akkor mehetsz anyámhoz aludni is"
2017. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!