Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti kedvelitek a párotok...

Ti kedvelitek a párotok családját?

Figyelt kérdés

Én szerencsére igen, nagyon aranyos, kedves szüleik vannak és nem érzem feszélyezve magam a társaságukban. Párom tesóit is bírom, szívesen szervezünk velük is programot.

Várom valaszaitokat :)


2018. febr. 6. 21:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem csaladja... huuuuu. Hat anyosomek se egyszeruek, de veluk jo a viszonyom. A nagyszulok ( anyosom szulei) viszont borzasztoak, nem reszletezem, de imadjak a potyat es mindig sir a szajuk valamiert, sajat maguknak azonban semmit nem vennenek meg, gondolva itt a legegyszerubb cuccokra ( pl egy zuhanyfuggony)... oket nagyon nem kedvelem, szeretnek tarhalni, es ha a sokadik lehuzas utan ez szova van teve, akkor mi vagyunk a rosszak, pedig eddig osszesen kb 1 millio ftot szantunk rajuk, nem kolcsonbe! Joszivbol..
2018. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A párom anyukájával nem jövök ki jól, mert ő a párom exét tartja tökéletes menynek, nem engem. (Mai napig tartja a lánnyal a kapcsolatot, pedig már 4 éve szakítottak, ráadásul akkor a lány még csak 17 éves volt.) Anyósom nővérével jó a kapcsolatom, a két gyerekével is, az egyikkel napi szinten beszélek.

Apósom elvált anyóstól, de vele és a párom nagyszüleivel tökéletes a kapcsolatom, nagyon szeretnek engem, én is őket. Após húgával és az ő férjével illetve gyerekeivel is jól kijövök.


Párom jobban szereti az én szüleimet, mint az anyját. Mikor kiderült az eljegyzésünk az anyja megsértődött ránk, párom ezért 1 évig nem beszélt vele, most is csak azért, mert sajnos a nagypapája(anyós édesapja) meghalt a páromnak.

2018. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A fèrjem nagymamáját ès a keresztszüleit kifejezetten szeretem, a nővèrèvel viszonylag jóban vagyunk. A szüleivel 8 ève nem tartjuk a kapcsolatot (a fèrjem sem).
2018. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kedvelem.

Előző párom családját is nagyon szerettem, jobban sajnáltam, hogy velük megszakad a kapcsolat, mint a barátommal, mikor szakítottunk.

2018. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én anyósjelöltet ki nem állhatom. Aposjelöltet nem ismerem, barátom se beszélt vele több éve. Barátom nővérét és neki a családját kedvelem, mondjuk vele se értünk mindig egyet.
2018. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöm! 13 éve vagyunk együtt. 2 gyerek is van. Mióta betettem a lábam ide utálnak. Mindenki csak alá tesz a másiknak és azt nézi hogy csinálhat még keservesebb életet neki. Mindenki beleszól a másik életébe ha nem úgy csinálod és leszarod akkor meg bolondnak hisznek. Volt már többször hogy el akartam válni miattuk. De amúgy az én családom se normális. Nem is tudom hogy nem bolondultunk még meg.
2018. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%

én ki nem állhatom a párom szüleit. Először is szemmel láthatóan náluk az első szülött az isten, párom meg jó hogy van,na de Zolika az első szülött na az már igen. Mindez azért, mert bezzeg a Zolikának van diplomája, rendes állása(párom nem irodában dolgozik, ez az össz bajuk) és felesége és bezzeg Zolikának van gyereke is. Ez van én akkor akarok szülni amikor kedvem van hozzá,de valamiért a párom családja kisebb szójátékokkal utaltak rá hogy biztos meddő vagyok...Valahogy az eszükbe sem jutott, hogy szándékosan nincs még baba. És a sógornőm úgy, hogy azt hitte meddő vagyok, ott nevetve mondta nekem, hogy bezzeg nekiiiik 2 hét alatt sikerüüült, hát no comment-.-"

Sógorom viszont szerintem életképtelen, egy kalapácsot nem tud a kezébe fogni,de amikor ő bedugott valami kábelt a számítógépbe a család mondta, hogy jaaaaaj de ügyes vagy húúúú. Amikor párom felszerelte nekik a dög nehéz légkondit, akkor azt se mondták kösz.

Végül a párom félrelépett,de mint kiderült mindketten félrekommunikáltunk, úgyhogy megbocsájtottam nekik,de azóta nem tartom a szüleivel a kapcsolatot, mert volt pofájuk azt mondani hogy én tehetek arról, hogy a fiúk ennyire megváltozott, ahelyett hogy adtak volna egy tockost a férjemnek, hogy nem így kellett volna még végig engem hordtak le...

Szóval remélem akkor sem fogom látni őket, ha egyszer netán gyerekünk lesz, mert a párom gyerekét úgyse fogják úgy szeretni ,mint az első szülöttét és csak éreztetni fogják a gyerekemmel, hogy ő csak másodhegedűs:(

2018. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyossal meg apossal jol kijovok de a hugaival annyira nem. A kisebbik annyira szegyenlos hogy egy szot se szol hozzam, a masik meg mindenbe beleszol es szeret fonokoskodni.
2018. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%
A párom szülei is az első gyermeküket és annak családját tartják fontosnak. Nekünk túl sokat nem segítenek. Ott unokáznak, mindent megcsinálnak a mi gyermekünk iránt ritkán érdeklődnek. Nem esik jól a gyerkőc miatt, de sajnos nem tudunk ellene mit tenni. Őket minősíti...
2018. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%
Más kontinensen élnek, úgyhogy eddig kétszer találkoztam velük, akkor nagyon aranyosak voltak :) Számomra ideális helyzet.
2018. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!