Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti kedvelitek a párotok...

Ti kedvelitek a párotok családját?

Figyelt kérdés

Én szerencsére igen, nagyon aranyos, kedves szüleik vannak és nem érzem feszélyezve magam a társaságukban. Párom tesóit is bírom, szívesen szervezünk velük is programot.

Várom valaszaitokat :)


2018. febr. 6. 21:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos párom apukáját soha nem fogom tudni megismerni, már nem él. Az anyjával nincs jó viszonyban, mindig keresztbe tett a páromnak (az előző barátnőinek mindig hazugságokat mondott róla), aztán csodálkozott, hogy miért távolodott el tőle. Én egyszer láttam őt, ennyi elég is volt. Ha a párom nem áll készen arra, hogy bemutasson neki, én nem fogom erőltetni.
2018. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Metionin ***** válasza:
78%
Anyósom az elejétől fogva negatívan állt hozzám, mert nem származom gazdag családból. Állandóan befolyásolni akar, megszokta hogy a családban mindenki neki ugrál, emiatt volt már többször konfliktus. Bár lenne közös érdeklődésünk meg minden, az ilyen viselkedése miatt nem kedvelem túlságosan. Após jó arc lenne de anyósom parancsol neki, tehát csak akkor mutatja ki hogy kedvel ha anyós nincs jelen. A húgával így haveri szinten elvagyok de nincs túl sok közös bennünk. Szerencsére évente csak 1-2 alkalommal kell találkoznom velük.
2018. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
70%

Fú, hát én sem jövök ki velük túl jól.

A szememben mindig jó pofiznak..

A hátam mögött meg elmond az anyós mindennek..

És nála is az ex barátnő az isten! Amikor kettesben voltunk előadta nekem, hogy őt mennyire szerette. Sajnálja, hogy szakítottak. Őt vitték mindenhova nyaralni, fizették neki a repülőjegyeket, szállást. Stb.

Közben a csaj meg mindenkivel csalta a páromat.

Az anyósjelöltnek annyira undorító a dumája, kb mint egy kan paraszt férfi, azon csodálkozom, hogy nem köpköd... :D

Páromnak van 2 fiú testvére.

Mind egyik fiának a barátnőjét utálta.

Az egyiknek felesége volt, az is elüldözte a családból...

2018. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy a legjobb a kapcsolatunk, de azért vannak nálunk rosszabbak is. Az apját nem ismerem, bár amiket hallottam róla lehet jobb is :D Az anyósjelölttel egy kicsit komplikált a dolog. 2 évig tök jól megvoltunk, jókat lehetett vele beszélgetni, mindig mondta hogy mennyire örül hogy én vagyok a fiának stb. Aztán történt, hogy 3 év után közös megegyezéssel szétmentünk a párommal kb. 3-4 hónap erejéig. Na hát ez alatt az idő alatt leendő anyós pajti kifordult magából (de az is lehet sosem szeretett, csak tök jó színész :D) szerinte én biztosan megcsaltam a fiát és azért mentünk szét, illetve én depresszióba sodortam egyetlen első szülöttjét (ismétlem közösen döntöttünk így). Az elmúlt 1 évben mióta újra együtt vagyunk többször megkaptam ezeket, meg még nagyon sok "szép" hasonlót. A pohár akkor telt be mikor az eljegyzésünkkor közölte, hogy reméli pár nap múlva meggondolja magát a fia és végre végleg véget ér ez a rémálom. Azóta nem beszélek vele, a párom azért havonta kétszer meglátogatja, mert mégis csak az anyja. Az én családom imádja, a párom is őket, tehát az én oldalamról szerencsére nincs probléma. :D
2018. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Viktor132 válasza:

Aposóm néha olyan idegesitő tud lenni,de valahogy kibékőlőnk mindig.

Szoval birhatok.. :D

2018. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedveltem, de a sok sérelem miatt most ezt nem tudom kimondnai ezekkel a szavakkal. Nem is tudom... Elvagyunk, beszélünk és ennyi. Semmi különleges dolog, külön nem keressük egymás társaságát, pedig én szerettem volna olyan kapcsolatot ápolni a családjával, hogy néha felhívni egymást, hogy na mi újság. Ez volt az elképzelésem. De ők nem így gondolták, szóval letettem a dolgokról.

A testvérével nagyon rosszban vagyunk. Elfajultak a dolgok, pedig jól indult a kapcsolatunk. Aztán fene tudja miért, elkezdett nem köszönni, aztán nem nézett rám, teljesen semmibe vett és nem is titkolja, mindenki látja mit csinál. Kértem segítséget a családjától, tudják e mi baja, segítsenek rendezni a viszonyt mert nem tudom mi lett. Nem segítettek, még én kaptam. Én sosem bántottam meg szóval őt, nem akartam rosszban lenni vele, mi okom lett volna csak úgy... Nyilván volt egy két dolga ami nem tetszett, de akkor sem szóltam érte neki, pláne nem csúnyán. De nem nézhettem el egy idő után neki, hát akkor semmibe veszem én meg saját magamat, ígyis bánom, hogy annyit tepertem pedig akkor már csúnyán viselkedett. A családja úgy kezeli ezt a dolgot, hogy ő ilyen. Eldöntöttem, akkor én is olyan leszek és fogadják el akkor, hogy ha bunkózok netán, ha ez természetes.

2018. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!