Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szombaton lesz a legelső...

Szombaton lesz a legelső találkozásom barátnőm szüleivel még én ilyen helyzetbe most leszek elöszőr ilyenkor illik valamit venni ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 22:20
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
82%
Nekem az első találkozásom az első normális kapcsolatom szüleivel, teljesen véletlen volt, melegítőbe voltam, összefogott hajjal, 0 sminkkel, de ezek mellett gyorsan megtaláltuk a közös témát. Azóta is(6hónapja) nagyon jól kijövök velük, ne stresszelj, minden oké lesz!:) 18/L
2018. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem, esetleg valamilyen ital a legkezenfekvőbb megoldás, nem kell túlbonyolítani a dolgot.
2018. febr. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
A többit leírták, de fontos: nehogy igyál valamit, akárhogy kínálnak! Persze alkoholra gondolok. Tudod, kicsit elmehet a ló, aztán in vino veritas, ami nem feltétlenül szerencsés az adott szituban.
2018. febr. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell vinni semmit, én nem vártam el.hogy a fiam középiskolás barátnöje költelezzen.

Egy jominöségü bor 2-3000-nél kezdödik a csoki is vagy 5-600... ha ök elvárnak bármit is,akkor megette a fene, és attol ugyanugy utálhatnak.


Ha nagyon akarsz, akkor meg kérdezd meg.

2018. febr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%
A barátodat persze ;)
2018. febr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy milyen körülmények között. Ha mondjuk ebéddel egybekötve, akkor minimum virág, csoki, üveg bor. De olyan helyzetet is el tudok képzelni, amikor viszont nem kell vinned ajándékot.
2018. febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
86%
Amikor a párom először jött hozzánk, anyunak egy kis cserepes virágot hozott, mert mondtam neki, hogy anyu inkább azt szereti, ha tovább megmarad a virág, apunak meg egy sört. Ebédre jött, először még kicsit feszült volt a hangulat (mert akkor láttam őt először élőben), de utána jót beszélgettünk. Ne görcsölj rá, add önmagad és jó lesz minden. :)
2018. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
12%
Egy flakon Pepsi
2018. febr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én csak lassacskán leszek az első bemutatáson, viszont mindenféleképpen a barátnőmmel együtt mennék el vásárolni emiatt. Először kigondolom, hogy mit vinnék (apukának egy bor, anyukának pedig egy csoki és talán a kistesóknak is vinnék egy csokit egy ajándéktasakban, ha a párom szerint ennek örülnének), utána megérdeklődöm, hogy mit is lehetne venni a családjának, majd együtt vásárolhatnánk a bemutatás előtt.

Nálatok már volt a párod? Szerintem ugyan az fog lejátszódni ott is, ha lenne kínos pillanat -amit nem lehet valami könnyedén elkerülni-, akkor majd a barátod vagy a barátnőd besegítene neked. Sok sikert kívánok nektek!😊

2018. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
Majd mesélj, hogy hogy sikerült! :)
2018. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!