Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csinálja ezt az anyósom?

Miért csinálja ezt az anyósom?

Figyelt kérdés
A 16 hónaposom lányomnak heti 2x min. azt mondja,hogy ő az anyja. Soha nem húzza le maga után a wc-t,ha nagyvécézett. Soha nem szólít a nevemen,csak azt mondja,hogy "lyánka"! A páromnak mindig más nőről beszél! Ha főz egy adott ételt,szalad elvinni a lányának mondván, hogy főzzetek magatoknak. Gyakran kiabál velem semmiből semmi. Szóltam is neki,hogy bizony maga nem fog velem kiabálni,akkor bezzeg megharagudott. Mindig azt mondja,hogy a lánya mennyire élelmes,példát vehetnék róla. Egyszóval lenéz. Párom nem véd meg,kamionozik és gyakran nem is tud semmiről. Elegem van belőle. Mondja meg kerek perec a szemembe,hogy utál és boldogan elmegyek onnan.
2018. márc. 9. 13:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%

Itt nem az anyósoddal van probléma elsősorban, hanem a pároddal.

Gyereket, pláne ilyen kicsit nem olyan könnyű elvenni az anyjától, ne félj. Ha van miből megélned, hova menned, akkor menj és add be a gyermekelhelyezési kérelmet a bíróságon.

A gyerek előtt nem derült ki, hogy problémák vannak a pároddal, a kapcsolatotokkal?

2018. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
95%

Jaj ne legyél már ekkora madár, a hülye párod nem fogja tudni elvenni tőled a gyereket. Ahhoz minimum lecsúszott drogosnak kell lenned, aki éhezteti.


Meg mi ez a szánalmas duma, hogy ő börtönbe csukatja magát, de akkor is övé a pici? :D Egy nagy toszt az övé, hát csukassa nyugodtan le magát, uténa nem lesz gond vele. De amúgy semmit nem fog csinálni, az ilyen anyuci kicsi fiainak csak a pofája nagy. Ugyanolyanok, mint akik öngyilkossággal fenyegetnek szakításkor.


Lépj le. Mondanám, hogy mi a fenének kellett egy ilyen anyja szoknyáján csüngő szerencsétlen majomnak gyereket szülni.... de mindegy, ezen túl vagy már...

2018. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Betti Jazi válasza:
94%
Nem veszik el a picurt ne félj!ez csak üres fenyegetés anyósod meg egy büdös paraszt!! El kell zavarni a.....
2018. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
83%
Hát itt anyósod mellett a párod se teljesen ép. Lecsukatná magát? Hasznára válna úgy a gyereknek... Te meg még hiszel is neki. Buta vagy.
2018. márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ideális változtatás a költözés!!!!

Hidd el soha sem lessz jobb sőtt inkább rosszabb lessz.

Ugyan ez volt nálunk is csak nekem 2gyerek van. A párom anyámasszony katonája volt.

Most apos katonája lett.

Pedig nem egy fedél alatt élünk hanem egy telken.

Az én párom sem akar elmenni.

Azóta is iszom a levét immáron 12éve.

De én türelmes vagyok de van aki ebbe bele betegszik.

Vissza gondolva én a helyedbe lelépnék onnan mihamarabb még egy gyerekkel.

2018. márc. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!