Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom most ezt minek szánta?

Anyósom most ezt minek szánta?

Figyelt kérdés
Még csak hónapos terhes vagyok, dolgozom május végéig. Erre tegnap anyósomnak volt gy olyan beszólása, hogy majd ő szívesen vigyáz a gyerekre, ha dolgoznék miután megszületett. Mondom nem, mert az egy dolog, hogy otthonról dolgozom, de az ugyanúgy munka, amire oda kell figyelni és készen kell lenni és én a gyerekemre szeretnék figyelni inkább. De ő csak kötötte az ebet a karóhoz. Hát ha így folytatja oda se adom neki a gyereket, nagyon felhúzott. Hát minek jár 3 évig gyed meg gyes, ha ki se használhatom, hogy otthon legyek a gyerekkel? Meg még hívjam át anyóst is, hogy ott legyen ő is a nyakamon, hogy dolgozni tudjak szintén otthon... ő 2 gyereket szült és otthon volt 6 évig. Mit magyaráz nekem?
2018. ápr. 26. 15:24
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 6 hónapos korától gondolta, hogy menjek dlgozni
2018. ápr. 26. 15:25
 2/36 A kérdező kommentje:
Ráadásul anyagilag bőven megtehetjük, hogy ne kelljen dolgoznom.
2018. ápr. 26. 15:25
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Jó, és mégis mit foglalkozol vele?
2018. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
71%
Én vele is élek. Nekem is mondta h majd megyek dolgozni ő vigyáz rá. Hát nem neki szültem. Épp ez a 3ev a nagyon meghatározó a gyerek életében. Én annyira nem adom neki oda, hogy anyamra többet van bízva mint anyosomra. Alig várom h vegyünk új házat és elmenjunk. Mert mindenbe beleszol. Kívánom h neked könnyebb legyen.
2018. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Hát akkor ne is dolgozz! Foglalkozz csak a babáddal 3 évig, ez a lehető legjobb dolog amit tehetsz vele! A mama maradjon nyugiba, segìtsen ha szükség van rá és negkéred, egyébként meg ne ártsa bele magát a Ti életetekbe!
2018. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

3-as, mert feldühít, hogy beleszól privát dolgainkba.


4-es: annyiból jobb, hogy mi külön lakunk. Sajnos anyum nem fog tudni annyit vigyázni rá, mert 3 műszakban dolgozik.

2018. ápr. 26. 15:34
 7/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem minek paprikázod fel magad. Minden alkalommal, ha felhozza, kedvesen mosolyogva megmondod, hogy köszönöm, (már mondtam,hogy) nincs erre szükség, x évig itthon tervezek lenni, és nevelni a MI gyerekünket. Esetleg még rádobhatod, hogy úgy mint ő ;)
2018. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
Megmondanám neki, hogy köszönöm, de itthon szeretnék maradni a kicsivel 3 évet. A férjem támogatja ezt és gondolom ő is egyetért hiszen ő is otthon volt a saját gyerekeivel. Ezért biztos tudja, hogy milyen fontos a gyerek életében ez az első pár év. Ha ebből sem értene nem beszélnék vele többet erről a témáról, hiszen végső soron semmi köze hozzá.
2018. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
:D megmondod h nincs ra szukseg.
2018. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
12%
egyszerű, ő rájött mennyire unalmas otthon lenni a gyerekkel és legalább nálad próbálja a másik utat választani(helyetted is) ha már ő nem tehette akkor meg. Amit tesz persze nem az ő dolga, de szerintem ez a mozgatórugója., Amúgy én is simán egyből bölcsibe teszem majd, amint megtehetem. Ha egyszer anya leszek.
2018. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!