Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
A barátom családja utál engem. Okuk nincs rá, csak az, hogy most már a fiuknak én vagyok az első. Szemtől szembe mindig udvariasak, de a barátomnak állandóan szidnak. Mindent szinte ami velem kapcsolatos. Az öltözködésemet, az életmódomat, a végzettségemet, a személyiségemet. Még valahol érteném is, ha kirívó lennék, de pont inkább visszafogott vagyok. A végzettségemre is büszke vagyok, jóhírű egyetemen végeztem, a mostani állásommal is elégedett vagyok. Ők semmit nem tettek le az asztalra, mégis szidnak. A barátomtól tudom ezeket, így viszont nekem egyre ellenszenvesebbek, főleg, hogy nem is nekem mondják.
2018. máj. 17. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Semmit.


Szarni rájuk, engem is utált az exem anyja, mert "elveszem a fiát" :D

2018. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Ezeket a párodtól tudod? Minden alkalommal ez a téma közöttetek? Kérd meg, hogy NE mesélje el a szülei rólad alkotott véleményét. Egyébként nem is véd meg téged???

Túl sok jóra ne számíts ettől a fiútól!

2018. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A második nagyon pontosan leírta a helyzetet. Párodnak kellene őket leállítania, és feléd nem közvetíteni a szurkálódásokat. Ha ez nem megy, érdemes mielőbb másik pasi után nézni, mert később (házasság, gyerekvállalás, gyereknevelés) csak nagyobb problémák lesznek.
2018. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 2-vel és 3-mal. A barátodnak nem kéne ezt továbbmondania, hanem akkor és ott kéne a szüleit helyre raknia, amikor szidnak téged.
2018. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Ugyan már, akkor majd kettejük háta mögött fogják szidni.


Akik olyanok, azokat aztán pont nem érdekli, ki-hogyan teszi őket helyre :)

Tapasztalat, ha megvéd a párod, az szuper, de én simán eléjük állnék, és megmondanám nekik, ha bajuk van, akkor a SZEMEMBE, és ne a hátam mögött.

2018. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit, sz*rd le őket. A barátodat meg valóban kerd meg, hogy ne meséljen neked erről, ha leállítani nem képes őket.
2018. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kispotzak ***** válasza:

A párod hogyan közvetíti ezt feléd? Ő is egyetért velük? (pl "Anyu mondta, hogy a ruhád.. és hát tényleg nem kéne ilyet hordanod...") Vagy pont ellenkezőleg, láthatóan zavarja, bántja, hogy kritizálnak, és inkább csak mérgében, keserűségében mondja el neked?


Ha az előző, akkor le kell ülnötök megbeszélni, hogy tkp szeret-e, elfogad-e téged úgy, ahogy megismert, ha igen, akkor most a szülei hatására miért akarja, hogy megváltozz. Ha a második, akkor esetleg kérdezd meg, hogy a korábbi barátnőit is kritizálták-e (ha voltak). Ha igen, akkor evvan, szerintem próbálj tojni rá. Ha viszont a korábbi csajt nem, akkor ez lehet az ok: egy előző barátnőt nagyon megszerettek, és szomorúak, hogy szétmentek ő meg a srác. Ha ez van, akkor valszeg el fog múlni a dolog, amikor majd jobban megismernek és megkedvelnek.


(Egyébként magamat ismerve én biztos gonoszkodnék. Pl ha a srác visszamondja, hogy kritizálták vmelyik ruhámat, tuti legközelebb abban mennék, és rákérdeznék, hogy "Katika, szerinted jó ez a ruha? Nem is tudom, a boltban nagyon tetszett, de most már kétségeim vannak.." stb)

2018. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!