Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
A párommal 6éve vagyunk együtt.Ő most külfőldön dolgozik. Az egyik munkatársa összejött egy kétgyermekes magyar nővel aki kint él,de állítolag nem dolgozik.Ráadásul a munkatársának itthon felesége és egy gyereke van(már ettől hányok) elméletileg lebukott nemrég és haza jött,hogy helyre hozzák.De a kinti nő meg állandóan irogat neki,természetesen ez nem rám tartozik,viszont negláttam,hogy az a nő irogat a páromnak is facebookon. Hogy mekkora szemét már X hogy ott hagyta stb. Most azon gondolkodtam,hogy miért kell páromra irogatnia?? Tudom,milyenek az ilyen nők...ha nem tartotta tiszteletben más családi állapotát akkor az enyémet sem fogja.Meg furcsa hogy irogat páromnak..így szokott kezdödni. Mit tegyek?
2017. febr. 28. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél!

Ha stabil, szerető kapcsolat a tiétek, akkor felesleges intézkedned, a párod úgyis elhajtja.

Ha meg nem, akkor nem kár érte!

Örülj, hogy nem 2 gyerek után derül ki, hogy nem megbízható.

De szerintem feleslegesen aggódsz, nem a te párod kell neki.

2017. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:(

Az lehet,hogy nem az enyém kell neki,de tudom hogy az ilyen nők sokszor direkt keresnek mást,hogy féltékeny lehessen a régi társ meg hát két gyerekkel munka nélkűl.

2017. febr. 28. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod vevö ilyesmire, akkor garantátlant talál lehetöséget, mégha ez a nö nem is lenne kéznél, ha meg nem olyan tipus, akkor a nö csinálhat, amit akar, nem fog összejönni vele.
2017. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos?
2017. febr. 28. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Párod bizonyára leszűri, h pióca típusú nő, aki csak rá akar akaszkodni valakire.

Ilyen nő meg normális független pasinak se kéne, nemhogy olyannak, akinek kapcsolata van.

2017. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a furcsa, hogy az ilyen kérdésekből mindig a lényeg marad ki...

Ha már láttad, hogy a csaj írt a palidnak nyilván a választ is láttad. Mit válaszolt?

Ha a csaj mellé állt és vigasztalni próbálta esetleg személyes vigasztalós talit is megbeszéltek: para van.

Ha elhajtotta a pics@ba, akkor: nyugi van.

!Feltéve, hogy a palid nem tudja, hogy nézed facebookját!

Ha tudja úgyis koccoltatni fogja a csajt ott legalábbis..

2017. márc. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!