Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nálatok mikor kezdődtek a...

Nálatok mikor kezdődtek a problémák a párotok szüleivel és rokonaival? Mennyi idő után mutatták ki a fogaik fehérjét? Miket vágtak a fejetekhez vagy éppen a hátatok mögött?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 20:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%
Exemnél kb azonnal rühelt az apja és annak az anyja. Nagymama akkor mutatta ki egyből mikor talált rá jó alkalmat. Meglesett minket szex közben s utánna minden k.nak elmondott üvöltve"sose fogja elfelejteni ahogy járt a y-ka pucer feneke fel le....", majdnem megütött a botjával úgy felhúzta magát,hogy a 23 éves unokája nemi életet él.... Após pedig mert kövérvagyok s ez a falusi tirpák gobdolkodásmódjába ahol a barlangi rajzokon még verik a nőket életébe nem fért bele. 2mondatot se tudtam vele váltani 8 év alatt. Ez alatt 30szor láttam kényszerűségből s sose tudta megállni hogy ne legyen valami őstulok beszólása. Pl egykocsival jött a fiával unokáért mikor mi szétmentünk. Kiálltunk anyuval integetni a kicsinek erre lehúzott ablaknál kiabálva mondja a fiának a gyerekem füle hallatára hogy "az a disznó is él még?"
2018. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
80%
én egy életre megtanultam, hogy párválasztásnál naaagyon számít a családja is, ha tudom milyen emberek anyósék esküszöm nem megyek hozzá.
2018. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!