Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok, ha az...

Ti mit szólnátok, ha az apátok ilyeneket vágna a fejetekhez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy viszonylag rendetlen vagyok. Mondjuk ma annyi történt csak,hogy kint hagytam egy csoki papírt a konyhaasztalon és apám elkezdett dörömbölni az ajtómon,gondolom meg akart volna verni,csak kulcsra volt zárva,azt üvöltötte: nyisd ki a ki.aszott ajtót, te szemét dagadt k..va! Én nyilván nem tettem azt,mert már volt rá példa,hogy bántalmazott,erre azt mondta: Dögölj meg, te sz..házi!
2015. dec. 29. 19:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Rögzíteném videóval vagy hangfelvétellel, ha valami bántalmazás történne akkor volna bizonyítékom.

És szarul érezném magam, majd megtanulnám lesz*rni amíg fizikailag megint nem bántalmaz. Utána szükség esetén orvosi látlelet.

Amennyiben a megfelelő életkort elérném, elköltöznék.

2015. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%

Hőbörgő kamaszok mindjárt feljelenteni rohannának.

Én viszont meghallgatnám aput is. Így nem egészen kerek a sztori.

2015. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

#2

Hallgathatod apucit, meg anyucit, meg akit akarsz, így normális ember nem beszél a gyerekével, mint a Kérdező apja.


#1 jól leírta, mit kell tenned Kérdező!

2015. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

Akkor leírom magyarul: szerintem volt ott más előzmény is, csak ez itt nem került ki.

Mert igaz, hogy normális ember így nem beszél, de OK nélkül sem beszél így senki.

És nehezen hiszem, hogy egy csokipapír miatt volt az egész.

2015. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%

A szemét szét hagyása nem rendetlenség, hanem igénytelenség. Én is rendetlen vagyok, de az a minimum, hogy ha mást nem is, de legalább a hulladékot a helyére rakom: a kukába.


Amúgy nyilván nem normális az apád. Ha ver akkor orvos, látlelet, gyámügy felkeresése. Állami gondozás.


Ha csak eltúlzod a dolgot akkor meg ne hagyj magad után koszt.

2015. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy meg kedves első, nagyon okos válaszoló: elég egy látlelet, semmi szükség videózni, meg hangot felvenni.
2015. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

#4 Ok nélkül nem beszél?

Gondolom nyitott szemmel jársz a világban,meg ezen az oldalon is?

Nem?

Ok nélkül, ennél sokkal rosszabbat is szoktak tenni a "kedves szülők" néha...hány elmebeteg fax van a világon, már ne haragudj.

Lehet van a Kérdezőnek is más a füle mögött, ezt nem tudhatjuk innen,ez igaz.

Azt írta,szokta az apja verni, szal apuka egy elmeroggyant gyökér, erre nagy az esély.

2015. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Nehogy már mentséget találjunk az apának arra, hogy így beszél a kérdezővel és bántalmazza is. Nyilván nem ismerjük a kérdezőt meg nem látunk bele a családi kapcsolatokba, de olyan nincs, hogy valaki mindezt megérdemli, pláne a saját szülőjétől.
2015. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy lehet kultúráltabban is ordibálni. A szomszéd házban ordibáltak annyira hogy nyitott erkélynél behallatszott.
2015. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

Mik ezek a durva lepontozások? :D

Mondjuk már megszoktam, hogy egy rakás idióta tini,meg néhány megkeseredett agyhalott vadbarom szórakozik az oldalon...azért némi józan ész nem ártana egyeseknek.

Persze normális, dagadt k_rvázzuk, meg néha verjük el a gyerekünket, jól van, 1-2 barom mehetne aludni, késő van már...

2015. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!