Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nálatok mikor kezdődtek a...

Nálatok mikor kezdődtek a problémák a párotok szüleivel és rokonaival? Mennyi idő után mutatták ki a fogaik fehérjét? Miket vágtak a fejetekhez vagy éppen a hátatok mögött?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 20:32
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
60%

1,5 év, az eljegyzés után.

Egy ideig együtt éltünk, de már mindenbe belekötött, kezdve az alvási szokásaimtól a főzőtudásomig mindenbe. Akkor telt be a pohár amikor megkért hogy vegyek neki bérletet, de neki speciális kellett és ezt nekem nem mondta, én meg rosszat vettem. Ahelyett hogy megköszönte volna és elment volna kicseréltetni (igen, később elment és kicserélték...) inkább kiabàlt velem és elhordott mindennek. Nem bírtam tovább és kiálltam magamért, erre azt mondta szedhetem a sátorfàmat. Nem kellett sokáig győzködnie, mentünk albérletbe párommal.

Aki azt írta intelligencia kérdése, inkább meg se szólalt volna. Nem mindenki egyforma, pl. anyósomnál nincs meg a kellő intelligencia ahhoz hogy békésen megbeszéljük. Vagy kussolok vagy az ő stílusában beszéljük meg mert a szép szóból nem ért.

Ajánlom figyelmedbe az "Anyád napja" című filmet.

2018. máj. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%

Exem családja utált... kb. mikor komolyra fordult a kapcsolat és összeköltöztünk.


- a nagybácsi: mi az, hogy egy év után hozzá költözök

- a nagymama: miért nem kereszteltek meg (képes volt felhívni és lebxni apámat, hogy mi ez), nem lesz templomi esküvő. Ha szoknyát vettem fel az volt a baja, de pl. sortban: "fiú vagy talán?".

Az anyja:

- áskálódott, beszólogatott, stb., a fiacskájának mindennek elhordott

- baj volt, hogy nem eszek húst (bocs, hogy kihányom, olyan rosszul leszek tőle)

- hogy nem bólogatok minden baromságára (természetgyógyászati, alternatív gyógymód, stb.)

- hogy van SAJÁT véleményem, ami ELTÉR az övétől

- egyértelműen féltékeny volt rám, mert a leendő vejével tök jól kijöttek, csak engem rühellt.


Aztán szakítottunk - többek között azért, mert az exem képtelen volt állítani az anyján meg a rokonokon.

A 34 éves kisfiúnak egyébként sem előttem, sem utánam nem volt soha senkije, vajon miért?


A párom családjával minden okés, amikor találkozunk, beszélgetünk sokmindenről, nyitottak vagyunk, sokat nevetünk, stb.

2018. máj. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
5 hónap után. Sógor, sógornő, após, após párja nem. 6 év után sem. Semmi konfliktus. Anyósom csak 5 hónapig tudta a természetét elrejteni.
2018. máj. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Eljegyzés után. Amikor összeköltöztünk (én költöztem hozzá, ő akkor bérelt egy lakást), akkor még jobban. Esküvő előtt csúcsosodott ki, aztán letisztult, mert rájöttek, hogy ha fejre állnak, akkor is így lesz, ahogy lett.
2018. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

2-es, annyira nem kellene kinyúlni magatoktól meg az intelligenciától.

Azért vannak olyan emberek, akikkel egyszerűen nincs tárgyalási alap. Pl. (nem én de a rokonságban van ilyen lány, a nevelt lányom), ha az anyósának ő a "k...b...szott k...va, aki elvette az édes pici fiát, akkor mit lehet kezdeni vele?????

Normáliséknál persze, hogy működik, pl. nálam is, anyukáméknál sem hallottam soha anyósra negatív dolgot mondani (úgy értem, aputól sem anyu anyjára, és anyutól sem apuéra). Szeretet volt, megértés, derű. Ha normális embereket sodor a sors egymás felé, akkor ez van. Aki pedig nem tudja kezelni, hogy olyan emberekkel is kapcsolatba kell kerülnie, akiket nem ő választott be az életébe, akkor vannak a nagyon sokszor hallott szar dolgok. Semmi köze az intelligenciához.

2018. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%

Na, állj meg, 11-es. Ez a sztori kopp ugyanaz, mint ebben a kérdésben.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..


Most akkor elköltöztél vagy csak most akarsz elköltözni? Ne játssz már az emberek idejével meg jóindulatával, akik segíteni akarnak!

2018. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%

16os jóindulat a gyakorikerdeseken? XD te se gyakran jársz ide :D


Kérdésre is válaszolva, kb másfél éve jártam párommal amikor elhivtak a szülei húsvéti ebédre, és hát tudniillik nagyon válogatós vagyok, ezzel nem tudok mit kezdeni de az általános magyar ételeket (rántott hús rizzsel húsleves stb) megveszem semmi bajom nincs velük, csak az extrémebb kajákat nem szeretem. Nos sikerült a lehet legextremebb húsvéti fogassal eloallniuk (egyébként tudták rólam hogy milyen vagyok nagyon jól tudták hogy nem mindent eszek meg...) aztán mikor udvariasan visszautasittotam hogy köszönöm nem kérek az ebedbol vérig voltak sértve, el hordták mindenféle anorexiás r... bancnak stb.... :) egyébként korgo hassal mentem oda, azzal is jöttem utana el onnan, mert persze alternatíva nem volt, meg egy szaros szendvicset sem tudtam nekem csinálni. Nem tudom nálunk vidéken úgy működik hogy ha vendéget hívunk akkor olyan ételt csináljuk amit a vendég szeret...de én voltam a szar. Azóta eltelt 5 év, meg mindig együtt vagyok párommal, viszont a szüleivel megszakitottuk a kapcsolatot. Egyébként a húsvéti esetnél párom kussban hallgatott végig aminek szakítás lett a vége, aztán sarkára állt, ki osztotta szüleit és azóta immáron több mint 6 éve boldogan élünk a szülei nélkül. Nem hiányoznak senkinek nyugodtabb Sokkal az életünk azóta.

2018. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%
11 ez gáz......
2018. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Kb azonnal, de a tetőpont 3 hónappal azután volt, hogy összejöttünk.
2018. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%

11-es, mit kamuzol?


Most akkor elköltöztél már, vagy nem? :D

2018. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!