Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan esik rosszul ez...

Jogosan esik rosszul ez anyósomtól?

Figyelt kérdés

Anyósomék a nyáron mennek nyaralni, egy nagy házat béreltek ki.

A párom testvérét az ő barátnőjét és a barátnője kisgyerekét elhívták.

Viszont minket nem.

Nagyon rosszul esik, hogy minket nem hívtak el pedig itt van az unokájuk aki biztos nagyon élvezte volna a pancsolást.

Erre minket nem hívtak el.

Nem tudom ezt most mire vélni, nem tudom hogy megemlítsem ezt nekik vagy inkább hagyjam.


2018. máj. 28. 19:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Hát a kisgyerek csak a nőé.

A párommak is rosszul esik, hogy nem hivtak el minket de nem fog könyörögni senkinek azt mondta

2018. máj. 29. 18:47
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
nézd nem akar veletek lenni az anyós,de az ilyet akkor nem is érdemes rágódni. Helyedben tojnék rá és csinálnék saját nyaralást.
2018. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
érthető, hogy rosszul esik, de én biztosan nem kérdeznék rá. Szíve joga avval nyaralni, akivel akar, de ahogy az első írta, segítségért is oda menjen majd.
2018. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"A párommak is rosszul esik, hogy nem hivtak el minket de nem fog könyörögni senkinek azt mondta"


Ebből én azt szűröm le, hogy ő eddig is másodrendű gyerek volt a családban.

Vannak ilyenek, sajnos nem tudtok rajt változtatni. Undorító, hogy egy nagyszülő nem viszi el a saját unokáját, de helyette egy másik gyereket igen.

2018. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Jogosan, de el kell fogadni, hogy nem akarnak veletek nyaralni. Neked is biztos van olyan akivel nem szívesen mennél el. Azt azért nem árt tudatosítani bennük hogy akkor se számítsanak rátok ha segítség kell. Minden családban azt látom van egy kiskedvenc akinek kiny@lják a fenekét de mikor gond van akkor mindig az segít aki annyira nem is volt kedvenc.
2018. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%

nálunk is ez van. Férjem le van nézve és még a régi szobáját is megkapta a bátyja és annak családja(akik nem is ott élnek).

volt egy eset, karácsony volt és apósom leordította az akkor 7 éves páromat, hogy bezzeg ő nem ad ajándékot, nem úgy mint a bátyja(párom épp a háta mögött rejtegette a neki szánt ajándékot amúgy).

ha párom megcsinálja a légkondit, az belefér, ha sógorom kicserél egy konnektort(igen egy sima konnektort), akkor húúú de ügyes. és folytathatnánk.

sógornőm rájuk telepedett és kihasználja őket az oké, én kedves voltam velük mégis kit tagadtak lényegében ki? Hát persze hogy engem.

Folyton olyan ruhákat kaptam ami sógornőmre jó és bármit mondtam az hülyeség de ha ugyanazt mondta rá 1 percre a sógor akkor húúú.

Szóval nem ringatom magam illúziókba, tudom hogy én CSAK a második gyerek neje vagyok és a mi gyerekünk sose lesz egyenrangú AZ unokával(már ha lesz). De nem is izgat, akik nem szeretnek azokért minek tepernék?

2018. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!