Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért veszi el a barátom...

Miért veszi el a barátom anyja az ajándékokat amiket a barátomnak veszek?

Figyelt kérdés

Tudom, eléggé utálatos hangvételű lesz az írásom, de sajnos már nem tudok kedvesebben beszélni róla.

Barátommal másfél éve vagyunk együtt, mindketten 20 évesek vagyunk, most érettségiztünk az 5 éves gimi miatt. Otthon lakunk mindketten, ugyanabban a városban.

Párom anyja nagyon fura. Sosem szerettem, de elviselem és jó képet vágok hozzá mindig, mintha szeretném. Végtelen önző, rossz indulatú egyébként, és tudom, nincs jogom ítélkezni felette, de nem jó anya. Semmi szeretetet nem kap tőle a barátom.

Nemrég szülinapja volt a páromnak, anyu meg vett neki kedvességből egy nagy pizzás tányért (mert imádja a pizzát és mindig kicsik neki itthon a tányérok hozzá, hogy rájuk tegye), erre az anyja fogta az ajándék tányért és elvitte a munkahelyére mert hogy “jo lesz az oda neki”. Aztán nemrég kapott tőlem egy ízesített vodkát, amit kitett a polcára, erre szép lassan az anyja rájárt és megiszogatta, holott nagyon jól tudta, hogy ajándékba kapta tőlem. Ezeket hatalmas bunkóságnak érzem.

A múltkor is csak úgy hoztam a barátomnak egy nagy fürdőbombát, hogy majd kipróbáljuk, erre az anyja azt is beletette a vízbe magának.

Én ezeket nem tettem neki szóvá, a barátom már sokat mondta neki, de ennyivel lerendezi hogy “majd veszek neked másikat”....persze dehogy vesz. Meg nem is kell, hanem ne vegye el azokat amiket tőlem, vagy anyuéktól kap.

Szerintetek mit csináljak? Annyira utálom már, hogy az valami hihetetlen..


2018. máj. 29. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

Miért nem kérdezed meg töle?


Nekem, ha bajom van valakivel nem a párom háta mög bujok, hanem kerek-perec közlöm vele.

2018. máj. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt azért valami komolyabb dologról lesz szó, mint egy üveg ital vagy egy kis illatszer. Adott egy anya, aki belül tudja, hogy nem tett meg mindent a fiáért, majd belép egy család, aki vérségi kapocs nélkül is családja helyett a családja, meglepi néha valami kedvességgel, satöbbi. Anyunak kéne kibogoznia magában, hogy mitől lett ilyen, ehhez meg kell valami szakember.
2018. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki boxeralsót, szivart, szerszámkészletet, söröskriglit, fúrógépet, ha van benned annyi humorérzék, akkor műpuncit, szexlapokat, focimeccsjegyet, autós újság előfizetést, páleszt, nyakkendőt, férfi tusfürdőt, borotvahabot.


Na aztán capcarázzon ha akar. 😅😅😅😅😆😆😆

2018. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Utolsonak: Anyos megissza a paleszt. Illetve, mi lesz ha hasznalja a anyos a mupuncit? Belegondolni is rossz🤢.
2018. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy csak téged utál ennyire vagy alapból tesz a fia személyes terére. Vannak ilyen szülők akik úgy vélik ami a házukban van az az övék is, teljesen mindegy honnan van az adott dolog és kié. A barátodnak kell fellépni ellene, ha nincs változás akkor csak a költözés segít.
2018. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!