Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy közöljem anyóssal, hogy...

Hogy közöljem anyóssal, hogy külön konyhát szeretnék ( ami lesz is, mivel emeletes házban, sajnos együtt lakunk?

Figyelt kérdés

A férjemmel anyósnál lakunk már 7 éve, már beleuntam a közös konyhába, igy rábeszéltem, hogy az emeleten alakítsunk ki egy kisebb konyhát

Anyósnak tuti nem fog tetszeni, de tényleg nincs egy olyan napunk se,hogy anyós nélkül ebédelhetnénk vagy vacsorázhatnánk


És ráadásul mivel anyóspajti nyugdíjas,ő főz mindig, én meg egyébként sem szeretek más konyhájában úgy ténykedni,hogy folyamatosan ott van anyósom


2018. máj. 31. 20:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Apósom nem él, a ház meg ne csak anyósom nevén van, a páromnak is van ám belőle része!

Ő felhozta már azt is ötletnek, hogy mi lenne, ha a földszinti konyhát újítanánk fel....

Hát mondtam neki, én nem az anyjának akarom felújítani a konyhát, főleg hogy a mostanira sem igazán tud vigyázni, rendbe tartani....most nincs annyi keret hogy új csempétől kezdve az új bútorig minden meglegyen... Fentre meg jóval olcsóbban megúsznánk, mert csak egy picike konyha lenne....

A külön költözést meg a párom nem akarja!

2018. jún. 1. 06:02
 12/19 anonim ***** válasza:
64%
Van része, igen és ki a haszonélvező? Ha anyós akkor a párodnak SEMMI köze a lakáshoz, mellesleg ne legyen nagy a szád, ha képtelenek vagytok KÖZÖS életet kezdeni, inkább anyósnál lézengtek felnött? létetekre...
2018. jún. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Akkor új kérdés, medsig akarsz egy anyatejszopo gyerekkel együtt élni? Komolyan kérden, értelmes nö az ilyen kijelentésre kidobja a francba.
2018. jún. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan meddig akar ott élni? A
2018. jún. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

A válaszaiból kiderül, hogy ameddig világ a világ.

Életképtelenek, ebből is látszik.

2018. jún. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
Talán külön lakás kéne, nem egymás nyakán lakni
2018. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%

Megmondod neki higgadtan, hogy szeretnél külön konyhát. Azonban, ha külön akartok vacsorázni, miért nem költöztök el? A párod nem akar, oké, nem tudod mégis rávenni, megbeszélni vele?

A helyzet faramuci, anyósé és a férjedé a ház, neked nincs oda közöd, így csak kérhetsz, ha nem a válasz, el kell fogadnod, ha a párod a lenti konyhát akarja felújítani, akkor az lesz (persze neked nem muszáj beszállnod - tehetsz félre, és a kis konyhát megcsinálod magadnak). Én nem tudnék így élni, gondold át, biztos jobb lenne külön élni.

2018. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
38%
A nők nagy része ilyen. Beszipolyozza magát a pasas családi ingatlanjába és ott elkezdi kitúrni a maga kis akaratát, felbújtva a pasaskát is. Neked nulla közöd van a hazhoz. Anyósod halott férjéé és a fiáé, ne akard már a kedvedre formálni! Majd ha már kivártad hogy meghaljon.
2018. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%
Van ilyen indukciós főzőlap, meg ilyen minibáros hűtő. De mondjuk a tűzmely meg a sütő tetején szokott lenni, és akkor egy sütő is kéne, akkor nem indukciós főzőlap.
2018. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!