Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak én unom az ilyen szar az...

Csak én unom az ilyen szar az anyósom kérdéseket?

Figyelt kérdés
Nekem is van anyósom. 12 éve. Szinte semmi konfliktusunk nem volt még egymàssal. Ha valamiben nagyon nem ertene egyet lehet megmondanà, de egyébként sose szolt bele az életünkbe. Arra nem gondol az aki szidja mint a bokrot, hogy a pàrod édesanyja basszus. Neked hogy esne ha allandoan szidnà a te anyukàdat? Az én anyukàm sajnos meghalt. De ő sem veszekedett sosem a pàrommal. Nem mondom lehet van egy-két elviselhetetlen anyós, de valoszinűnek tartom hogy ők az élet màs területén is ilyenek. De hogy mind ilyen legyen kizàrt. Lehet magunkba kellene nézni sokszor.
2018. jún. 7. 19:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
47%

19-es, nekem semmi bajom AMÚGY az oldallal, mert nem olvasom ezeket a sokadik kamuszarokat.


De TE igencsak frusztrált lehetsz ;)

2018. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
77%

Attól, hogy NEKED és sok más embernek normális anyósa van, vagy legalábbis kulturáltan tudja kifejezni magát még ha nem is elégedett, még sok embernek nem lesz az.

Az exbarátom anyja tipikusan ilyen gonosz, beszólogatós szipirtyó volt, aki ráadásul le is húzta az exemet pénzzel, mert lusta volt elmenni dolgozni.

A jelenlegi anyós-jelöltem meg habár okoskodó, de legalább minimálisan kötekedik, és nincs vele baj.

Én ismerem mindkét végletet. Amíg csak a "rossz anyós-jelöltem" volt, én se írtam ki kérdést, hogy hogy lehet másnak jó anyós-jelöltje, hiszen nem létezik, hogy olyan sok jó anyós van, mert az én anyós-jelöltem egy szipirtyó. Egyszerűen meg tudtam érteni, hogy attól, hogy nekem egy bunkó anyós-jelölt jutott, attól másnak még lehet olyan anyósa, akit a második anyukájának tekint.

Neked is meg kéne ezt értened, hogy NEM TE vagy a "viszonyítási alap".

Utálkozást pedig elég ritkán látni itt, inkább az van, hogy leírják a problémájukat az emberek, és a kommentelők javasolnak valamit/mesélnek, hogy az ő anyósuk milyen. De nagyon ritkán látni olyat, hogy "dögölne meg az anyósom" - szerintem ezt csak felnagyítod, mert már azt nehéz elhinned, hogy másoknak nem jó anyósuk van.


//Egyébként miért csodálkozol azon, hogy csak többnyire rossz-anyósos kérdések vannak? Te írnál ki kérdést arról pl, hogy "olyan jó a viszonyom anyósommal, mit tegyek, hogy még jobb legyen?" vagy bármi egyéb, tehát nincs konkrét problémád vele és jól megvagytok? Nem hiszem.//

2018. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
75%
22-es ne erőlködj, ugyanezt írtam le csak más szavakkal, lepontoztak és elkönyveltek idegbetegnek. :) mondjuk aki ilyen kérdést kiír, az nem értelmes magyarázatra vár, hanem olyanokra, akik bólogatva helyeselnek neki
2018. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
28%

De, borzasztóan unom. Ahogy a "kit terrorizáltak a szülei" jellegűeket, meg a "pszichopaták a szüleim" féle kamuáradatot is. Ja, a "szüleim nem hagynak aludni" is szép széria (mit is képzelnek a ro.hadékok hogy mozogni mernek a saját otthonukban??)

A másik nagy kedvencem még a "jogosan érzem-e" féle csodás kérdések. Mintha az érzések jogi ügyek lennének...

2018. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Amugy elhiszem hogy van egyeseknek rossz anyósa. De màs anyjàt még egy idegennek sem szidjuk, nemhogy annak akit szeretünk. Nem, nincs olyan kapcsolatom az anyosommal mintha az anyàm lenne... nem is kell szerintem. Csak probalni kell alkalmazkodni mindkét részről és nem egymàst szidni. Mert azt a közös fél, netàn a gyerekek érzik meg... nem jobb a béke? Tuti ha olyat mondanék a pàromnak hogy "idiota, pszichopata, szipirtyó, féreg" az anyukàd,nem lenne béke. De ha ez forditva történt volna se lett volna az...
2018. jún. 7. 21:25
 26/40 anonim ***** válasza:
97%
23 éve az anyósommal élek. Ha le merem írni, hogy nincs gondunk, a béka segge alá pontoznak...
2018. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
18%
Ez a normális gondolkodás kérdező, de sajnos nem ez az általános hanem az egóvédő, "akkor is nekem van igazam, ha beledöglesz" a jellemző. Tök mindegy mennyi fájdalmat, kárt okoz, csak az önérzete ne sérüljön.
2018. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
77%

Korlátolt vagy és buta. A párod édesanyja (basszus) nem gondol arra, amikor a fia választottját támadja, akkor azt a nőt szidja, akibe a fia szerelmes, és aki egyben az unokáinak életet adott?

Javaslom, ne olvasd ezt a kategóriát. Ide mindig is panaszkodni és szenvedni jártak az emberek, páran beszólogatni meg röhögni. Gyakorizás helyett inkább mars vissza a konyhába.

2018. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Az vagy te, buta. Nem, gondolom az ilyenek nem gondolnak bele. De azert vagyok buta mert ugy gondolom hogy nem venném fel a kesztyűt, és ràbiznàm a pàromra hogy leàllitsa az anyjàt? Ha meg nem képes rà, akkor meg szerintem baj van az egésszel. Ne haragudj de este 10 kor nem megyek konyhàba. :D igen majd holnap főzök valamit, mint minden normàlis nő aki hàtartást vezet. Jah, hogy ez is baj?? Itt màr az a normàlis ha a nő mereszti a seggét egesz nap, aztàn este meg szidja az anyósàt mert szóvàtette esetleg hogy rendetlenség van. :D na jo tényleg kezdek ideges lenni :)
2018. jún. 7. 21:48
 30/40 anonim ***** válasza:
91%

"De màs anyjàt még egy idegennek sem szidjuk"


Na menj már valahova te álszent, meg soha nem szidtál egy ellenőrt, egy tanárt, egy főnököt?! Elmondom, az is valakinek az anyja/apja!

2018. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!