Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak én unom az ilyen szar az...

Csak én unom az ilyen szar az anyósom kérdéseket?

Figyelt kérdés
Nekem is van anyósom. 12 éve. Szinte semmi konfliktusunk nem volt még egymàssal. Ha valamiben nagyon nem ertene egyet lehet megmondanà, de egyébként sose szolt bele az életünkbe. Arra nem gondol az aki szidja mint a bokrot, hogy a pàrod édesanyja basszus. Neked hogy esne ha allandoan szidnà a te anyukàdat? Az én anyukàm sajnos meghalt. De ő sem veszekedett sosem a pàrommal. Nem mondom lehet van egy-két elviselhetetlen anyós, de valoszinűnek tartom hogy ők az élet màs területén is ilyenek. De hogy mind ilyen legyen kizàrt. Lehet magunkba kellene nézni sokszor.
2018. jún. 7. 19:24
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy semmi gond nem lehet az anyóssal. Csak azt hogy sokan szerintem tulzàsokba esnek az utàlkozàsokkal. Gondoljon màr bele akarmelyikőtök abba mikor a sajàt pàrotok akit szerettek az anyukàtok halàlàt akarja meg lehordja mindennek... jo persze van forditva is. De ilyenkor meg nem a menynek kellene felvenni a kesztyüt hanem a pàrjànak kellene a sajàt anyjàt helyretenni.
2018. jún. 7. 19:49
 12/40 anonim ***** válasza:
76%
Hol olvasod te olyan gyakran, hogy valaki a halálát kívánja az anyósának?
2018. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Hàt azért màr olvastam pàrszor... sőt hallottam is olyat, hogy dögölne meg stb.
2018. jún. 7. 19:52
 14/40 anonim ***** válasza:
43%

Hát az ilyen meg szégyellje magát, de neked meg legyen jobb dolgod, mint ezeket a barmokat a lelkedre venni

Örülj neki, hogy te nem vagy ilyen ostoba

2018. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is van anyósom. Elég buta szegényke, nehéz a felfogása + szeret mártírkodni, de nagyobb baj nincs vele, sokszor segített, ha kellett, + a saját anyám se különb, sőt...


Én amit unok: "A férjemet lehúzza az exem a tartásdíjjal, közben a gyereknek mi veszünk mindent, anyuka biztos magára költi + a gyerek neveletlen, mert a hülye anyja nem neveli."... Na ilyenbe futok bele mindig, és rohadtul bicskanyitogató...

2018. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
91%

En egyutterzek a kerdes-kiirokkal , mert az en anyosom is egy katasztrofa gonosz no, aki anno meg neveloszulokhoz is adta a paromat, DE nem irok ki rola kerdest , pedig lenne ihlet... :D

Ha a te anyosod jofej, orulj, tedd ossze 2 kezed, es hallgass.

2018. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
31%

Nem csak te, a mai napon vagy 5! szar az anyós kérdést olvastam, szerintem egy emberke gyártja őket.


Akárcsak a

- ver az apám

- nem engednek betegen itthon maradni

- egyetemista vagyok, de kényszerítenek erre-arra

- anyám beteg, megfertőz

- .....


kamukérdéseket.

2018. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
8%
#15 vagyok, elírtam, *exe...
2018. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem mentek a francba erről az oldalról, ha ilyen kib.aszott sz.ar az egész?

Ja, én is unom a kérdéseket, hogy "utálom, de mégis foglalkozok vele" HA érted, hogy értem.

Élettelen csürhe

Akinek a f.asza kivan ezekkel a kérdésekkel az menjen futni egy kört, vezesse le a fölös energiáját, ne egy ilyen színvonaltalan oldalon picsogjon, hogy nincs színvonal

2018. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
19 es szerintem te menj, de két kört fuss, mert te vagy igazàn fusztràlt. :) szép estét neked :D
2018. jún. 7. 20:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!