Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Merev anyós és após. Külföld...

Merev anyós és após. Külföld jövökép . Maszív téma tagadàs?

Figyelt kérdés
Baràtnõm csalàdja merevek. Lànyukkal megismerkedtem pesten, õk vidékiek, gazdàszok. Kimentünk külföldre, és hazajöttümk tanulni és szakmàt szerezni. Bàrmi a tàvoli lakàssal kapcsolatos, hozzàk az érveket miért jó itt! Nem akarom megbàntani öket de emlitettem hogy fizetös szakmàért jöttünk haza csak. És a lànyuk see akar velük illetve felajànlott szomszédhàznan laki. Szerintem see egésséges, anyós beleszólós procedura. Nade olyan szintü tagadàsban van az észerü jövõ, hogy nem lehet a témàra térni, egyszerüen öszintén beszélgetni, hogy csak szilvaültetés paprikàzàs hoszutàvu befektrtés jön a nyelvükre, nem kivàncsiak Te X y. Hogy szeretnéd? Mit terveztek? Mindegy hol csak jól rezzétek magatok. - na ez a hozzààllàs nincs. Makacsul az itt! Téma. Nem is tudok öszinte lenni, csak Amit mondanak. Aha. Àtgondoljuk. Nem roszz ötlet. Hogy ne vitàzzunk hogy to nem ezt akarjuk jövõképnek! A mi életünk és jövõnk ! Döntésünk! Nektek is volt ilyen?

2018. júl. 7. 07:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mobilról Firefox alól nem az igazi.... De vissza a témàra :)
2018. júl. 7. 07:39
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Értem a gondodat Kérdező, de megértem a szülőt is, aki lehetőleg maga mellett (úgy értem hogy a közelben) szeretné tudni a gyermekét. Azért ha belegondolsz, ez egy természetes dolog.


Amit kevésbé értek, hogy sok embertől hallom hogy külföldi jövőkép így meg úgy, de ha valami kell mind szalad haza. Ha fogorvos kell hazajövünk mert kint drága. Ha tanulni kell hazajövünk mert kint drága. Mindezt az itthoni magyar adófizetők fizetik természetesen. Semmi baj ha külföldi a jövőkép, csak akkor nem kéne hazakacsintgatni, hanem intézni és fizetni mindent ott, ahol kolbászból fonják a kerítést. Szerintem ez így korrekt.

2018. júl. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

50 fontból megvan a fog. Mondjuk nem mind..

Azért jönnek haza mert kint a magyarok egymàsnak is keresztbetesznek , nincs baràt... Vagy munkàból van a pénz... És itteni diploma nem ér semmit. Hoppà , egyböl gyàrban talàlja magàt.

2018. júl. 7. 08:01
 4/17 A kérdező kommentje:

De ez màr a külföldd megkérdöjelezése.

Személyszerint maradtam volna , de baràtnöm nagyszülö temetése , akkor màr valami hasznosat is.. navy ilyesmi

.. meg tanulni , kint munkàból közben nehezebb , mint nyaralni egyet itt , meg jogsit is olcsobb itt.

2018. júl. 7. 08:05
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Második vagyok.


Látod ezért nem értem miért jobb kint. Egy jó szakmával itthon is király lehetsz, és itt a család és a barátok. De a lényeg hogy úgy csináljátok ahogy nektek jó. A szülő meg hagy mondja a magáét. Azért próbáljátok velük beszélgetni a témáról, de nem valószínű hogy meg tudjátok őket győzni.


A 0% egyébként nem volt szép, szerintem semmi rosszat nem írtam.

2018. júl. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Téma az anyós após , és tàvol lakàs !

És a lényeg : Ti jàrtatok hasonló cipöben a szülökkel kapcsolatban?


Külföld nem lényeges , csak nagyon tàvol...

2018. júl. 7. 08:23
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
2es. Hülye lenne az kint megcsináltatni akinek van lehetősége Magyarországon is. És nem te fizetsz érte magánba csináltatom mindig mivel nincs taj kártyám és be se vagyok jelentve magyar címre. A legtöbb ember aki vissza jön nem államira megy. Csak gondoltam leírom mert elég nagy tévedésbe vagy, nincs szükségünk az adódra.
2018. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Elözönek ! Pacsi :)

Mertél tennis , Magyar képes sokat türni , miért hajoljon meg a gerincünk ha élni is lehet nemcsak túlélni :)

2018. júl. 7. 08:30
 9/17 A kérdező kommentje:

Úgy làtom a kúlföld még minding erös téma.


Az nehéz lenne : örülünk hogy megcsinàltàtok a szerencséteket. És nekünk is lehetöség!


De inkàbb az irigység..

2018. júl. 7. 08:33
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván irigyek vagyunk azokra az írástudatlanokra, akik kint mosogatnak. Tényleg.
2018. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!