Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Merev anyós és após. Külföld...

Merev anyós és após. Külföld jövökép . Maszív téma tagadàs?

Figyelt kérdés
Baràtnõm csalàdja merevek. Lànyukkal megismerkedtem pesten, õk vidékiek, gazdàszok. Kimentünk külföldre, és hazajöttümk tanulni és szakmàt szerezni. Bàrmi a tàvoli lakàssal kapcsolatos, hozzàk az érveket miért jó itt! Nem akarom megbàntani öket de emlitettem hogy fizetös szakmàért jöttünk haza csak. És a lànyuk see akar velük illetve felajànlott szomszédhàznan laki. Szerintem see egésséges, anyós beleszólós procedura. Nade olyan szintü tagadàsban van az észerü jövõ, hogy nem lehet a témàra térni, egyszerüen öszintén beszélgetni, hogy csak szilvaültetés paprikàzàs hoszutàvu befektrtés jön a nyelvükre, nem kivàncsiak Te X y. Hogy szeretnéd? Mit terveztek? Mindegy hol csak jól rezzétek magatok. - na ez a hozzààllàs nincs. Makacsul az itt! Téma. Nem is tudok öszinte lenni, csak Amit mondanak. Aha. Àtgondoljuk. Nem roszz ötlet. Hogy ne vitàzzunk hogy to nem ezt akarjuk jövõképnek! A mi életünk és jövõnk ! Döntésünk! Nektek is volt ilyen?

2018. júl. 7. 07:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Vagy csak látják hogy a terveitek nem ésszerűek, csak gyerekes ábrándok.. és féltik a gyereküket hogy mi lesz ha találkozik a valósággal.
2018. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudsz helyesen írni, de még helyesen fogalmazni sem. :( Menj csak ki mosogatni, másra úgysem vagy jó analfabétaként.
2018. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

" És a lànyuk see akar velük illetve felajànlott szomszédhàznan laki"


Nem vagyok anyóspárti.

Viszont ők a lányuknak azonnal tudnak adni egy komplett házat,

és egy bevezetett, jól jövedelmező, és jövőképpel rendelkező gazdaságot.

Továbbá támogatást és hozzáértést.


Te mit tudsz adni a lánynak a nagy lózungokon (meséken) kívül??

Szakmád sincsen és az írásod alapján gyakorlatilag kimeríted a funkcionális analfabéta fogalmát.

2018. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

"Firefox alól nem az igazi"


Nem mondod?!

Csak nem az csinálja ezt a rengeteg helyesírási hibát??!

2018. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Azért ne felejts el magyarul fél év angliai mosogatás után...
2018. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
29%

Ismered azt a mondást, hogy hülyékkel ne állj le vitatkozni, mert legyőznek a rutinjukkal? Ez a legtöbb echte falusi emberre abszolút igaz.


Hagyni kell őket a francba, szervezzétek az életeteket, ahogy akarjátok, majd szívják a fogukat, ha a lányuk le se szarja őket, az se a ti bajotok lesz.


Sajnos ez a legtöbb falusira igaz akkor is, ha tanszékvezető, vagy két diplomás, tapasztalatból mondom.

2018. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
58%

Kit érdekel?


Én Svájcba költöztem a párommal, otthon is megkaptam, hogy minek, ne menjek, maradjak, stb., meg csúnyábbakat is... ÉS?


Majd lecseng a hisztijük.

2018. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!