Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti miből éreztétek azt, hogy...

Ti miből éreztétek azt, hogy anyósék vagy anyósjelölték kedvelnek titeket és maguk közé a családukba befogadtak titeket? Ezt mennyi idő után éreztétek a párotok családjánál és rokonainál?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mert nem a pénzen és az anyagiakon alapul a kapcsolatunk
2018. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Én onnét éreztem, hogy még csak talán egy hónapja voltunk együtt, amikor nevelőapjának szülinapja volt és én is hivatalos voltam. Én azonban elég introvertált vagyok, főleg, mivel egy hónapja voltunk együtt, udvariasan visszautasítottam a meghívást, erre barátom édesanyja azt írta, hogy szívesen várnak, mert én már a családhoz tartozom.

Illetve többször is mesélte párom, hogy amikor összevesztünk, és elmesélte neki, mindig az én pártomat fogta.

2018. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!