Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mièrt használják az anyósjèlöl...

Mièrt használják az anyósjèlölt ès az apósjelölt kifejezèst?

Figyelt kérdés
Szerintem ilyen nem is lètezik. Hisz senki nem választ magának anyóst, így jelölt sem lètezhet.
2018. júl. 20. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Jelltség szamomra rendkívül kellemetlen, merev". Nyilvan nem is hasznalod. Mas meg lazának, vagy épp viccesnek tartja és hasznáKi ilyen, ki olyan.lja.
2018. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#6: "Meg ez a folyamatos anyós meg após megszólítas." Hat, nem tudom, de felenk ilyen nem nagyon van. Sokkal inkabb az "anyuka/apuka" megszólítas dívik, vagy epp a neven szólítás. Az anyos/após nem megszólítás, inkabb akkor hasznalatos, ha massal beszelgetve, szóba kerül az anyós/após.
2018. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ. Én miért mondanám neked h aposom, anyósom (jelölt, stb)?? Mondjuk, mert ha azt mondom, a Juli meg a Karcsi akkor tudod h kiről beszélek? Nem hinném.. Amúgy ja, az is ilyen, mint a parom/ bnom/ barátom anyja vagy apja, csak rovidebb. Meg amúgy ki nem sz..jale. Számomra totál pihentagyu aki ilyenekkel tölti az idejét.


Várj, meg egy kérdés : az ASZTAL miért asztal. Milyen hulyeszó, aa sz t a a a l. Aasz-taaal asztaaaal. Miért nem hurtiki vagy trimimiki, vagy golahu. Érted.. Ezekkel el lehet tölteni hónapokat, de kb uannyira gáz amit te eroltetsz.

2018. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!