Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tudnám anyósomat leállíta...

Hogy tudnám anyósomat leállítani, hogy ne árulja az unokája játékait? Ti ezt, hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Nem érti meg, hogy ne adjon el játékokat. Szerinte felesleges ennyi, mindig nézi mit adhatna el. Kiidegel vele már a fiam is sír hogy a mama elvette a legoját.

Férjem külföldön dolgozik mi csak októberben költözünk ki akkora lesz ott kész a házunk. Havonta jön haza akkor nagy csomag játékot hoz, pl a teljes lego jurassic park készleteket vagy 4-5 hot wheels pályát. Ezeket a fiam nagyon megbecsüli nem mindet nyitja ki elsőre. Hetente 2 napot vigyáz az unokájára akkor rendszerezi mit adhat el. Azzal indokolja nem kell ennyi játék egy gyereknek, mamlasz lesz belőle. Nagyon összevesztünk ma mert ide hívott valakit nézze meg a medencét. Kimostam vihar után hogy tiszta legyen erre azt hitte nem használjuk. Férjem sem tudja kezelni a helyzetet, rá sem hallgat az anyósom.


2018. júl. 28. 21:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok csúnyán fogalmazni, de az ilyen anyóst, el kell hajtani a francba. Egyáltalán mi az, hogy el akar adni valamit, ami nem az övé?!
2018. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tökre nem engedném be a lakásomba. Egyszerűen ne nyisd ki ha ott áll az ajtó előtt, majdcsak megunja. (ha kell neked az a szabad két nap, akkor meg szeerzz a kicsi mellé egy bébiszittert, októberig talán elbírja a családi kassza)
2018. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Bezárnék bizonyos helyiségeket előtte, vagy oda se hívnám magunkhoz. Nekem kicsit zakkantnak is tűnik. Mármint tényleg zavartnak. Nem az?
2018. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Elzárnék mindent egy külön helységbe.

Rosszabb esetben pedig nem egedném be a házba.

2018. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
KAMU!!!!! Kb 3 honapja kiirtad ugyan igy, csak ott épp a ruháitokat adta el----
2018. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy, kinek árulja? Ha nem adod oda, mégis hogyan árulja?
2018. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Kezd el árulni az ő cuccait. Gond? Nade anyuka nem használja! ;)
2018. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is az jutott eszembe, kezd el eladni a ruháit, táskát, konyhai cuccait...
2018. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
5.! Pont ezt akartam írni, hogy ez a kérdés már volt. Mondjuk a medence épp nem volt benne.
2018. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Előző, emlékeztem rá,ott ruhák voltak,h anyos eladja őket vmi netes felületen,v vmi ilyen rémlik,de medence nem volt ez igaz.
2018. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!