Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tudnám anyósomat leállíta...

Hogy tudnám anyósomat leállítani, hogy ne árulja az unokája játékait? Ti ezt, hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Nem érti meg, hogy ne adjon el játékokat. Szerinte felesleges ennyi, mindig nézi mit adhatna el. Kiidegel vele már a fiam is sír hogy a mama elvette a legoját.

Férjem külföldön dolgozik mi csak októberben költözünk ki akkora lesz ott kész a házunk. Havonta jön haza akkor nagy csomag játékot hoz, pl a teljes lego jurassic park készleteket vagy 4-5 hot wheels pályát. Ezeket a fiam nagyon megbecsüli nem mindet nyitja ki elsőre. Hetente 2 napot vigyáz az unokájára akkor rendszerezi mit adhat el. Azzal indokolja nem kell ennyi játék egy gyereknek, mamlasz lesz belőle. Nagyon összevesztünk ma mert ide hívott valakit nézze meg a medencét. Kimostam vihar után hogy tiszta legyen erre azt hitte nem használjuk. Férjem sem tudja kezelni a helyzetet, rá sem hallgat az anyósom.


2018. júl. 28. 21:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
34%
Akkor nem vagyok egyedül. A medencét iróniának szántam, csak lehagytam a mosolygójelet, hogy a kérdező lebukott. Vagy annyi cucc van, hogy újra ki kellett írnia? :)
2018. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is eszembe jutott a ruha árulós történet.

Hát, de Csajok medence akkor még azért nem volt a sztoriban, mert még nem volt szezonja. :D

Szeptemberben majd jön a tornazsák, esőkabát, gumicsizma vagy valami hasonló aminek éppen aktualitása lesz. :D

Várjuk a következő kérdést. :D

2018. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%
Ti komolyan hónapok óta itt ültök a gyk-et olvasva és jegyzeteltek, hogy milyen kérdések vannak? Nagyon ritkán vagyok itt, ma kivételesen már két órája, de fogalmam sincs milyen kérdéseket olvastam kezdésnek.
2018. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Én lesz*rom, hogy kamu, vagy sem. Ha kamu, legyen boldog vele a kérdező, ha meg nem, "tegye helyre" az anyóst, de úgy istenigazából. .
2018. júl. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem senki nem jegyzetel, de a durva, és/vagy nem hétköznapi kérdések megmaradnak az emberben. Persze sokszor vannak véletlenek, de ahol egybecseng a sztori, ott gyanús.

Az meg az adott embertől függ, van, aki letagadja, más meg felvállalja, hogy igen, hátha más válaszok érkeznek az update-elt sztorira, azért írta ki. :)


Amúgy én is azt csinálnám; hogy a közelünkbe se engedem a kedves mamát.

2018. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%

16-nál a pont. Senki nem jegyzetel, de a kirívó történetek megmaradnak az emberben. Lehet, aki ezt szóvá tette tegnapelőtt regisztrált, én pl. 8 éve, sokmindent láttam már itt. De nem lógok itt nonstop.

Miért? Csak kérdezem: az természetes, hogy az anyós eladogatja a menye és az unokája dolgait? Az ilyen kérdéseket ki nem jegyzi meg? Hm?

2018. júl. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%

Senki nem jegyzetel, de vannak sztorik amik megmaradnak.

Ha mégsem kamu, írd ki egy nagy táblára a kapura, anyós eladó!😊

2018. júl. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
85%
első ilyenél ki kellet volna tiltani az anyost a lakásbol.nem még többször oda hivni .
2018. júl. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%
Arra senki sem gondol, hogy mindez azért történhet meg, mert a kérdező az anyós lakásában héderel? Egyéb esetben miért említette volna meg, hogy majd októberben költöznek saját házba? Persze egyértelmű, hogy ettől még nincsen semmi joga eladni bármit, ami nem az övé és első kézből ki lehetne osztani, de valószínű itt egy kényszerhelyzet van, kérdező gyerekestől ott lakik és a szokásos állapot állt elő, hogy beleszól mindenbe az együtt élő szülő (após/anyós). Nem, nem adhatná el, de ezek szerint sem elköltözni, sem érdek-érvényesíteni nem tud jelen pillanatban a kérdező, ami lássuk be, elsősorban a saját sara. Anyóst leállítani, ha meg ennyire extrém módon nem normális, együtt sem kéne lakni vele. Mert tutira nem abban a két napban adogatja el a kérdező gyerekének játékait, hanem a házában rendezkedik, mondjuk azt sem kéne, de hát ez van, ha a nyakára szülünk a nagyszülőknek.
2018. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
31%
Én azt nem értem, ha olyan jól állnak a kérdezőék anyagilag, hogy külföldön építkeznek, akkor miért nem bérel nekik a férj addig egy lakást nekik itt vagy esetleg ott?
2018. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!