Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehet elnyerni a...

Hogyan lehet elnyerni a bizalmát egy rosszindulatú, tesztelgetős, keménykedő apósnak?

Figyelt kérdés
Aki számonkéri a vőjét mennyit keres, mit dolgozik, minden alkalommal rendoktatózik, hogy nincs szex, időre hazahozod a lányom, semmi drog és alkohol duma, azt nézi milyen nehéz munkába lehet tesztelni, megszakítani a vőjét, és állandó pszichológiai teszteknek veti alá etc...

2018. aug. 6. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
Nem kell odajárni
2018. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%

Nem a bizalmát kell elnyerned, hanem a tiszteletét.


A tisztelet mint minden élőlényt megillető szuverén alapjog, abban a formában jár neked, hogy egyszer közlöd vele:


"Sajnálom ha nehezen bízik meg bennem, viszont számomra sértőek ezek a feltételezések, és nem vagyok köteles eltűrni őket, és nem is fogom.Szeretnék jóban lenni önnel, viszont ha nem kezel emberként, nem tudom mit vár viszont tőlem."


És ő ezt vagy elfogadja, vagy nem.Ha nem akkor ignorálod, megkíméled magad a felesleges stressztől, ha igen, akkor változni fog a hozzá állása.

2018. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Robert de Niro az apósod? Tisztára, mint a vejedre ütők filmben.
2018. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Az APÓSOD? És haza kell vinned az asszonyt meg nincs szex? Na akkor mégsem lehet az apósod - és te sem lehetsz a veje. Ugyanis apósa csak a nős embereknek van. Nős embereknek meg nem szoktak beszólni hogy ne szexeljen a feleségével.
2018. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ez egy klassz apa, teher alatt nő a pálma!


Azt teszteli, hogy a lányának elég jó leszel-e, dícséretes! Amikről írsz, azok egyáltalán nem rossz dolgok:

- ne drogozz, ne igyál, mint a kefekötő,

- dolgozz rendesen,

- fizikai munkát se nézd le, és ha már férfi vagy értsél is hozzá,

- időre hazahozni ez pedig a tisztelet jele, ezt még kérnie se kéne...


Itt azt hiszem veled van a probléma.

Ha ezeknek a minimális elvárásoknak se tudsz megfelelni, akkor tényleg hagyni kell, nem vagy rá alkalmas, találnak helyetted sokkal jobbat :)


Akinek ez nem teher, hanem természetes.........

2018. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos nem mennék oda sokáig.
2018. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Na, szóval még annyit fűznék hozzá, hogy oda-vissza elvárandó a tisztelet. Egyfajta kíváncsiskodás persze beleférhet, hogy ki legyeskedik a lánya körül, de túlzásokba sem kellene esni. Egy csicskáztató, gané, satöbbi alaknál érdemes is fontolóra venni a lehetőséget, hogy mégsem legyen após.
2018. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Szívecske!


Én nem vagyok azonos azzal, akivel a vitát kezdted... Csak annyira irritáló és maradi már az írásod is, hogy muszáj közbeszólnom.


Ami azt illeti velem is az a helyzet, mint veled ilyen tereken, csak az én jelenlegi barátommal még csak 2 hónapja vagyok együtt. :)

2018. aug. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Reszben igaza van az öregnek, de azert egy kicsit túlzásba viszi a dolgot. Talan latta ő is a Robert De Niro filmet és aszerint "jár el"...
2018. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akarná a halál, dehogyis... idióta a pasas...
2018. aug. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!