Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek szerintetek? Hogy...

Mit tegyek szerintetek? Hogy értessem meg vele, hogy a fia már nem gyerek?

Figyelt kérdés
A párom anyja, ahányszor elmegyünk néhány napra eljön a lakásunkba, kérdezés nélkül és kitakarít. Kidobja azokat a holmikat, amik szerinte nem szükségesek. Például az édességeket, mert úgy gondolja, attól majd betegek leszünk. Persze ilyenkor hálásnak kell lennem. Engem nagyon felidegesít ezzel, már kértem, hogy ezt fejezze be. Csak én reagálom túl?

2018. aug. 20. 16:15
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%
Cseréljetek zárat.
2018. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Vegyétek el tőle a kulcsot!
2018. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért van kulcsa?
2018. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%

Megy hozzátok ingyen édességet zabálni! Ravasz, vén

róka!

2018. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
98%
Ezt a párodnak kéne megértetnie vele, nem neked. Már ha valóban nem gyerek a párod.
2018. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Honnan tudja, hogy nem vagytok otthon? Miért van kulcsa a lakásotokhoz? Szóltatok már neki, hogy ezt ne csinálja?
2018. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

A párom ezt nem kifogásolja, csak megrándítja a vállát, hogy nem olyan fontos. Nyilván nem anyagi értéke van az egésznek, de amikor nasi időben eszmélek rá, hogy kidobta mind, kicsit feldühít.

Sajnos biztos vagyok benne, hogy kidobja gondolkodás nélkül. Ha tudnám, hogy megeszi, nem zavarna, hadd egye.

2018. aug. 20. 16:26
 8/39 A kérdező kommentje:

A közelben lakik, így napi kontaktusban vannak. Ezért nem célszerű kulcsmegvonással konfrontálódni, hiszen nekünk is van kulcsunk az ő lakásához, esetleges vészhelyzet esetén jól jöhet.

Tudom, hogy segíteni akar, de én szeretem a csokit!!!!!!

2018. aug. 20. 16:31
 9/39 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy, a párod tényleg gyerekként gondolkodik. Te is.
2018. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
98%
Arra hivatkozva,hogy ha vèszhelyzet van jól jön ha van kulcsa...Hát velem egész életemben nem volt ilyen vész. .. szeretem anyósom de soha nem adnék kulcsot neki. Mire fel? Döbbenet. Nem az ,hogy kulcsa van. Hanem hogy fel alá járkál nálatok hivatlanul és rendezkedik is...
2018. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!