Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom bele szólna a névválas...

Anyósom bele szólna a névválasztásba?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő.

Mivel elmondtuk neki milyen nevek jöhetnek szóba erre rávágta azok mind csúnyák...

És legyen Natasa.....

Neki csak fia van párom meg a testvére de gondolom most kiélné magát..


2018. aug. 27. 10:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
#19 nekünk pont egy Vivien lesz a családban most :) és annyira örülök, hogy ezt választották, nyilván nem szóltam volna bele, de pont ennek a névnek szurkoltam volna :) (többit csak akkor mondta meg az anyuka, amikor már ez ki volt választva véglegesen)
2018. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
6%
Miért ti milyen nevet akartok? Lehet igaza van
2018. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
21.! Örülök, mert ha ti ezt a keresztnevet szeretnétek, ráadásul a szülőkkel együtt, akkor nincs semmi gond. Ezért is írtam, hogy bocs minden Vivientől. Nem azt írtam, hogy egyáltalán nem tetszik, csak nekünk akkor a Diána volt a favorit.
2018. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a Diána is :)
2018. aug. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem hagynám, hogy beleszóljon. Eleve nem kellett volna elmondani az ötleteiteket.

Nekünk 3 gyerekünk van, egyiknek a nevét sem mondtuk el senkinek, csak amikor megszülettek.

2018. aug. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!