Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hallgassam meg...

Szerintetek hallgassam meg mit mond anyosom vagy ne? Tobbi lent

Figyelt kérdés
azt mondja , hogy a gyereknek nem kell megvenni semmit , azelott mielott megszuletne par hettel boven eleg ,nem szabad megvenni hamarabb - mondtam neki en nem vagyok babonas ,es honnan fogom tudni meyik lesz az utolso het?? nem most akarok vasarolni , de 6-7 honaposan gondoltam hogy elkezdem ... ti mit csinalnatok a helyemben? vagy ti mikor vasaroltatok ?

2017. aug. 14. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiè a gyerek??

Na, akkor a kèrdèsre megvan a válasz is!!!

2017. aug. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Mi is pár héttel a baba előtt fogunk bevásárolni, de azért ha találunk valami jó cuccot, azt megvesszük, így például van már egy babahordozónk.
2017. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
nem tök mindegy, mit mond az anyósod? csináld úgy ahogy jónak látod. amúgy én már a pozitív teszttől elkezdtem vásárolgatni, apróbb dolgokat. A nagyobbakat egyszerre vettük meg, egy nagy vásárlási napot tartottunk, ikea, tesco, stb stb
2017. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Elsőnél csak a születése után vettük meg... ez nálunk így volt szokás.

Másodiknál, hamarabb... leadtam a babonát.

Biztos nem e miatt van, de az első egészségesen született. A másodikat sajnos műteni kellett (igaz már magzati korban kiderült ez)

2017. aug. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
anyukam mondta , mivel nem tudta terhes velem , hogy mikor megszuletettem akkor akadott ki , hogy a vilagra jottem es akor ment el nekem venni amit kellett , mert igy nem tudta azelott :D erdekes volt , hogy nem tudta :D
2017. aug. 14. 08:36
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Mi a 7 hónapban vettük meg ami kellett. Ja előtte 2 hétig baba szobát csinálta a férjem szóval ott is a babának lettek véve dolgok :)

6-7 hó körül már azért biztosra mondható a baba

2017. aug. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mondtak ne vasaroljunk túl korán mondom köszi a tanácsot es temat valtottam.. nem ők fizetik nem is az ő gyerekük. Pont! ennyi
2017. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyosodnak mi a franc koze hozza?

Egybkent a szulesben is meghalnak babak, meg szules elotti napon. Vagy 35. heten . Es ezek sajnos nem is ritka dolgok. Akkor sose vegyen senki semmit ?

2017. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 hetesen vettem neki egy kis ruhát mikor már elég biztosra mondta az orvosom, hogy ez a baba kislány. Hát anyósom teljesen kiakadt, hogy miért vettük meg. Én csak pislogtam, hogy mégis ez miért ekkora baj? Azelőtt 2 héttel vettük meg a bababútorokat, az nem volt baj, de a ruha. Mintha nem is tudom mit követtem volna el. Amúgy az én véleményem az, hogy jobb minél hamarabb elkezdeni, mert nekem például terhemre volt már elmenni vásárolni 35-36 hetesen. Arról nem is beszélve hogy egyszerre rengeteg pénzbe fog kerülni minden.
2017. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Akkor vegyél, amikor te jónak látod.

Én a 37. hétig dolgoztam, addig a szoba lett kifestve, meg babaágyat kaptam a barátnőmtől.

Minden mást akkor vettem meg, amikor már otthon voltam. Tehát az utolsó hetekben.

Nekem így volt jó. Viszont a 37. héttől ugye bármikor megszülethet, és nem is számít koraszülöttnek, így tulajdonképpen én "kockáztattam". Mert ha előbb szülök, akkor semmije nem lett volna. Szerencsére 39+4-re született, így minden a helyén volt már.

2017. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!