Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Minket miért nem csesztetnek...

Minket miért nem csesztetnek anyósèk, hogy mikor lesz unokàjuk?

Figyelt kérdés

Olvasom a kèrdèsek között, hogy szinte mindenkinek mondogatjàk, hogy szeretnènek unokàt.

Nos, az èn anyósom, apósom száján nem jött ki ez a mondat soha. Pedig már 10ève együtt vagyunk a férjemmel. Igaz, fiatalon kerültünk össze, ès most a 20-as éveink közepét tapossuk. Az egyetem miatt ő 2, èn csak 1 ève tudtam elhelyezkedni a munkaerőpiacon.

Persze mèg nincs sajàt lakàsunk, de a magyarorszàgi viszonylatokhoz kèpest jól keresünk. Após mindig a munkàval nyaggat, hogy talàlok majd ennèl jobbat is, lehet, hogy egy èvig mèg itt maradok ès vâltok. De nekem nem a munkàból àll az életrm. Ès egy èv múlva màr szeretnènk a lakàshitelünket fizetni, nem a főbèrlő zsebèt tömni. Ezàltal egy èv múlva màr a babaprojektbe is belekezdenènk.

Màr règóta vágyunk gyermekre, de úgy voltunk vele, hogy a “semmire” nem vállalunk. Most, hogy összàllni làtszik èletünk anygi rèsze, miért nem hozzàk szóba a gyerektèmàt?


2018. aug. 31. 05:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

1.Mert látják, hogy még nincs mire gyereket vállalnotok, és fölösleges kérdezgetniük?

2. Mert tapintatosak, és tudják, hogy ezt nem illik kérdezgetni, pláne nem a másikat presszionálni?

3.Már az is baj, ha nem kérdezik? :D

2018. aug. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Mert üdítő kivételek!

Exférjem családja egy az egyben nyomatta, hogy szüljek CSOKra harmadikat.

Épp az elszaródott házasságunkat próbáltuk(tam) helyrehozni két gyerekkel, ők meg számolgatták vissza azt, hogy császár után mikor tudnék leghamarabb biztonságosan teherbe esni.

2018. aug. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1!

1) Nem hiszem, hogy mindenkinek háza, autója, fèlretett pènze is lenne akit ezzel nyaggatnak az anyósàèk.

2) Az ègvilàgon mindenbe bele akarnak szólni egyèbkènt, a tapintatossàg nem kenyerük.

3) Igen, nálunk ez a baj! :D

2018. aug. 31. 07:08
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Tipikusan olyan ember vagy, hogy ha nincs probléma, akkor csinálsz magadnak. Nehogy már ne lehessen valamin kattogni meg agyalni.

Szerintem nem szeretnek téged és remélik nem tőled lesz unoka. Tessék egy hülye válasz a hülye kérdésedre. 😆

2018. aug. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Mert ÖK normális emberek - láthatóan veled ellentétben. Ha nincs semmi gondod, akkor csinálsz müproblémát!


Én - mint anyós - egyetlen gyerekemnél sem kérdezösködtem, hogy mikor lesz gyerek vagy lesz-e egyáltalán, ugyanis a gyerekeim szexiális élete és a családtervezése olyasmi, amihez semmi közöm és amibe semmi beleszólásom!

2018. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Örülj neki, hogy nem szólnak bele. Pláne ha minden másba igen. Ha van sapka, az a baj, ha nincs, akkor az..
2018. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Mert látják, hogy jobb ha nem lesz.
2018. aug. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Mert még nincs is hova?

Ne gyárts már elméletelet, örülj, hogy nincs gondod. Gondolom nincs, ha ilyeneken jár az eszed.

Nálunk volt már mire, mégse akarták meghallani az unoka-témát. Túltettem magam rajta, úgyse az ő örömére készül.

Azt meg te tudod, amúgy milyen a viszonyotok, de az én rokonságomból kiindulva egyáltalán nem probléma, ha nem kérdezgetik folyton

2018. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem akarják, hogy elromoljon köztetek a viszony.

Talán azt gondolják, hogy a fiúkkal van baj.

Lehet, hogy úgy gondolják, 1-2 év múlva lenne ideális, vagy bármi más is lehet az oka.


Lehet, hogy van már 8 unokájuk. Van egyébként?

2018. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Addig örülj,amíg nem ez mindig a téma.Egyébként meg ha 1-2éve álltatok munkába Ők is tudják,hogy még nem lenne alkalmas..Oké,hogy jól kerestek de sehol egy saját lakás vagy ház..Vaagy az is benne van a pakliban amit már többen le is írtak,hogy annyira nem szeretnek téged az anyósék.
2018. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!