Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Álanndóan csesztetnek itthon!...

Álanndóan csesztetnek itthon! Elegem van már. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hazajövö iskolából, bemegyek a szobámba, megtanulok mindent amit kell. Megéhezek. Ki akarok menni kajáért erre anyám belémköt, hogy: Megtanultál vagy csak ültél a könyv felett? Mondom: Igen, megtanultam. Aztmondja: És tudod is? Én mondom: Nagyjából. Erre elkezd oribálni velem minden butaságról, és még nem is a tanulásról.

Amibe tud beleköt és már nagyon elegem van belőle!

15/F


2016. ápr. 12. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarja,hogy k*rvára tudd. Inkább ne azt mondd,hogy nagyjából,mert az arra utal,hogy csak valamennyire tudod.
2016. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De nem érted.

Nem a tanulásról kezd elordibálni, hanem másról. Mintha direkt b*szogatni akarna.

2016. ápr. 12. 18:31
 3/10 anonim válasza:
100%

Velem is ugyanez van csak nekem parosul hozza egy tokeletes nover is akit istenitenek..

14/L

2016. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem van egy 2 éves testvérem is.

Vele foglalkoznak a legtöbbet, bár ez engem már nem érdekel hogy mindig csak 2. vagyok. És akivel élünk, anyám párja kedvesebb és jófejebb velem mint anyám...

2016. ápr. 12. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen jegyeid vannak? Nme lehet, hogy ez az oka?
2016. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jövőre fogsz középsuliba menni?
2016. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Általában 3-4-5 között szoktak lenni a jegyeim, kétlem hogy ez miatt lenne ilyen...

Igen, most leszek majd középiskolás.

2016. ápr. 12. 19:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Csináld úgy, hogy ne tudjon belekötni. "Megtanultál?" "Igen."


A nagyjábólba szülőként én is belekötnék, mert nem várom el tőle, hogy tökéletes és kitűnő legyen, de azt igen, hogy hozza ki a maximumot magából. Azaz: ne csak nagyjából tanulja meg az anyagot.


De lehet, hogy nálatok nem ez a gond. Miről szokott ordibálni?

2016. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te szegény! Amig nem tanultál meg mindent, nem ehetsz. Mondd anyádnak szenvtelen hangon, hogy ne orditson, mert zavar. Ha folytatja hagyd ott. Szó nélkül. Ne kiabálj vissza. Úgy kell bánni vele mint egy hisztis gyerekkel. És tufd meg mi baja valójában, miért ideges. Mert biztos hogy van a háttérben valami.
2016. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki az én anyám leszar :( azt mondta magamnak tanulok..
2016. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!