Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ahol a nő jóval idősebb a...

Ahol a nő jóval idősebb a párjánál, ott az anyósok gyilkolják?

Figyelt kérdés

Ki volt már ilyen helyzetbe? Hogy kezelte a srác anyja?

Próbálta elüldözni, kikészítette idegileg? Csinált drámákat, vagy manipulativ eszköszökhöz folyamodott?

Hogy emésztette meg ha a nő nem akart gyereket?

Hogy tudtátok kezelni? Hogy tudtatok vele közös nevezőre jutni? És a rokonság hogy reagált? Nem akart cseverészni a nővel? Nem érdeklődtek, nem voltak barátságosak, figyelmesek, kedvesek?


2018. aug. 31. 16:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:DDDAz igen! Az már jó durva!
2018. szept. 1. 14:10
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
A barátnőm (39 éves) 15 évvel idősebb a férjénél. 5 éve vannak együtt, 3,5 éves a fiuk és fél éves a lányuk. Remekül vannak és az anyós sem piszkálja őket.
2018. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jó de nekem nem hiányzik gyerek, meg az na nő még jóval fiatalabban jött össze a pasijával. De elhiszem h 15 év az sok ott is.Nem is ilyenkor van ezzel baj, hanem amikor a nő klimaxol, vagy hirtelen megöregszik, még a gondolata is borzalmas, h két ember emiatt megy szét.
2018. szept. 4. 18:41
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

8 évvel vagyok idősebb a páromnál. Barátságosan fogadtak, sosem szóltak egy rossz szót sem nekünk. A rokonság sem szólt semmi, mindenki azt mondja, hogy alig látszik a korkülönbség. Van egy kisfiam az előző házasságomból, vele sem volt bajuk. Nem azt kell megemészteni, hogy Te nem akarsz gyereket, hanem azt, hogy Ti nem akartok a pároddal. Gondolom Ő sem szeretne, ha tudja, hogy Te nem és ennek ellenére veled van és szeret.

2018. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Tudom, hogy egy limonádé, de ajánlom olvasásra Claire Kenneth "Neonfény a Nílus felett" c. regényét. Tökéletesen le van írva, hogyan hervad el egy szép asszony, hogyan öregszik meg a tőle 8 évvel fiatalabb férje mellett, hogy kapja az apró megaláztatásokat, amikor a férjét a fiának nézik. A vége az, hogy a férfi megcsalja a nőt, méghozzá a nő saját lányával.
2018. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Abban a regényben a férfi nem öregszik? Azért 8 év miatt még nem hiszem, hogy valaki a gyerekednek tűnne.
2018. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.


Bőven van arra is példa, hogy az ötvenes pasi a negyvenes feleségét cseréli le fiatalabbra, pedig már ő is bőven "hervad".

2018. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szép egy könyv lehet, inkább nem olvasom el, de ha meg olyan helyzet jönne, akkor én cserélném le egy olyanra ahol hasonló korúak vagyunk, vagy aki úgy szeretne olyan állapotban.
2018. szept. 5. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!