Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti nem érzitek úgy, hogy...

Ti nem érzitek úgy, hogy sokszor csak arra kelletek már idősebb korotokba hogy megcsináljátok amit mondanak otthon a szüleitek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és több éve azt érzem h itthon a legfontosabb az az h mindig ugorjak ha kérnek valamit amit persze meg is csinálok,meg alapvető h segítesz otthon ,de néha már soknak érzem.Mikor tervezek vmit és csomószor nem megyek el mert tényleg mindig kitalálnak vmit nehogy ne csináljunk semmit.Annak élnek,hogy reggeltől estig csinálnak vmit.Közbe se szülinap nincs úgy tartva,semmi kis meglepi csak egy ebéd és annyi,se nyaralás ahova együtt mennénk(pedig megtehetnénk),a karácsonyt meg lerendezik azzal h a kezünkbe nyomnak egy húszast.Mert oké azt veszünk belőle amit szeretnénk de sokkal jobban esik ha tudod h gondoltak rád azzal h keresgéltek egy kisbajándékot.Én meg direkt próbálok mindig vmi ötleteset adni nekik.

Aztán ha vmit nem csinálok meg egyből vagy elfelejtek jön h lusta vagyok,meg a többi hasonló szöveg..közbe meg még dolgozok is ilyen 14-16 órákat egy héten 3 nap egy étteremben,arra meg kiaiadnak h miért kell ennyit vállalni ,de otthon meg lusta vagyok szóval nem értem.


2018. aug. 13. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerencsére nem.

Mi nem mondjuk le a programokat, hanem úgy időzítjük a feladatokat, hogy ne a programokra essenek.

2018. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%

Velünk is ez van... Írhattam volna én is...


Bár nálunk megy a folyamatos alázás... Ne dolgozz, mert jaj az iskola, jaj nem való ez a munka neked, elszámolod magad... Nem lesz diplomád emiatt...


Közben meg lusta, szemét, dög, aki nem csinál semmit, álljak ki az útszélére...


Programok nálunk nincsenek..


De amúgy 20 éves koromig irányítják az életed, nekem elcsesztek a terrorral és mindennel az egészet...


Utána meg segíts nekik, meg jaj idősek... Csak azt nem felejtik el, amit velem tettek... Aztán elment egy emberélet.


Arról nem beszélve, hogy napi szinten aláznak, már utálok hazajönni...

2018. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, dolgoztam napi 8-10 órában, eszem ágában nem volt ugrálni nekik.
2018. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Volt ilyen korszak az életemben.
2018. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az albérlő familiák,ahol a Karácsony is arrol szol h le van tudva vmi szarral a másik,a testvér a gyerek, mert idegenek igazábol egymásnak,de 5 forinton már vita van meg két szelet sütin irigykedés.. Ezekből szoktak lelépni 1000 kmre.. Ok és okozat.
2018. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Itt az ido elkoltozni
2018. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, pontosan leírtad a mi "családunkat" :D


És igen, már Svájcban élek (1000 km) nem véletlenül, olyan férfival, akit szeretek, aki szeret és ismer, és aki elfogad.

2018. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!