Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves lányom egy jóval...

16 éves lányom egy jóval idősebb 37 éves férfival kavar, sajna több is van köztük, van valami mód rá, hogy eltiltsuk tőle?

Figyelt kérdés

Mikor ez kiderült leültem vele megbeszélni nyugodtan kedvesen. Erre röhögve mondta semmit sem tudok tenni ellene mert jogilag lehet. Itt sem veszekedtem vele nyugodt voltam. Beszéltem a férfival is aki feleségül akarja venni, gyereket szeretne stb. Ebből óriási veszekeds lett azt is felhozta hogy költözzön oda a lányom. A férjem őrjöng.

Éjjel kilógott a férfihoz már rendőrrel akartuk kerestetni, akkor írta ki facebookra jól van a szerelmével lementek a balcsira.

Férjem annyit mondott vagy újra normális lesz vagy kidobja itthonról.

Hazudozik nekünk, bántja a testvérét is. Nem volt ilyen lány, mindent megadtunk neki foglalkoztunk vele.


2018. aug. 13. 20:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
24%

Jogilag együtt lehet vele, ha tiltod max kiszökik


A férjed meg nyugodjon lefele ki nem dobhatjátok. 😂 Ha megteszi akkor ha a lányodnak van egy kis esze megy a feljelentés

2018. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha tiltjátok akkor csak rosszabb lesz. Próbáljatok megbékélni vele és legyetek inkább mellette, akkor lehet ő is megint normálisan viselkedik.
2018. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges tiltani, akkor csak azért is csinálni fogja. Hagyd rá! Azt beszéld át vele, hogy védekezzen. Pár hónap és lecseng. Amíg nem esik teherbe, addig nem számít, hogy hány éves pasi dugja éppen. A vele egykorúak se akarnak mást.
2018. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
74%
Azért ne mondjátok már, hogy normális, hogy egy gyereklány még ha 16 éves egy apja korabelivel jár aki majdnem 40 éves. Én tuti rendőrrel hazahozattam volna a Balatonról,és közölném vele, hogy az A terv, hogy kedvesen, kulturáltan beszéljünk arról, hogy ez így nagyon nem jó, de mivel kiröhögött, semmibe vett, és a törvénnyel jött, nos akkor jöhet a B terv. Ha újra elszökik, akkor nekem mint szülőnek jogom van intézetbe küldeni a kezelhetetlensége miatt. Onnantól kezdve ha kijön onnan 18 évesen, mehet a papához játszani. De ne lepődjön meg, ha fiatal 36 éves nőként egy vén 60 évest kell ápolnia. Vicc, hogy szerintetek ez normális kapcsolat.
2018. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
31%

Előbb kellett volna még egy-két nyakast belevinni a szülői nevelésbe, és most nem állnátok ilyen problémával szemben.

Nem mondom hogy tartanom kell a szülőktől, de 26 évesen mai napig megválogatom a szavaimat mert volt ebből pofon tizenévesen.


Minden családban ezt mondják hogy mindent megadtunk, fővárosban taníttattuk, mégis pont az ilyenek züllenek el mert még nem kaptak otthon, de normális családban kirakják a problémás gyereket, amit jól tesznek, a saját életét magának alakítja, de a családét ne tegye tönkre.

2018. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
72%

Esetleg hajlanának valami kompromisszumra?

A sok veszekedés lehet abból fakad hogy nem ismeritek egymást. Sem a lányotokat, sem a “párját”. Szerintem sem egészséges ekkora korkülönbség, de ez nem jelenti azt hogy ne működhetne.

Szerintem ki semmiképpen se dobjátok, mert később lehet hogy nagyon megbánjátok majd.

2018. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen NEM normális, de tenni akkor sem tudnak ellene. Személyesen is ismerek egy kiscsajt, aki pont ugyanezt játssza el éppen, még az is lehet, hogy pont a kérdező lányát...

Konkrétan a gyerek lejár hozzánk néha hétvégente egy szórakozóhelyre, különböző kitalált történeteket ad elő, hazudik a koráról, a szüleiről, mindenről, befűz idősebb srácokat/pasikat, hogy csempésszenek neki piát, mert ugye a pultban nem szolgálják ki, cigarettát kér mindenkitől, aztán pár ital után már nem szokott senkinek semmire nemet mondani.

Egy ideje ő is egy 40 körüli pasival jár, nem is titkolja, közös képeket posztol, ők is a Balatonra szeretnek járni, a pasi mondjuk elég pénzes, vesz neki ruhákat, eteti-itatja, viszi mindenhova. Tudja, hogy hány éves a lány, neki nem hazudott, de egyáltalán nem zavarja.

Megkérdeztem mind a kettőjüket, és szerintük semmi gond nincs azzal, hogy a tag a kislány apja lehetne. Ráadásul a pasi nemcsak öreg (hozzá képest), de még ronda is, plusz egy öntelt, gusztustalan hólyag. Pontosan tudja, hogy mit csinál a kiscsajjal.

A csajszi meg csak vigyorog, mint egy idióta, ha valaki megemlíti, hogy ezt talán nem kéne, akkor csak flegmázik, a barátnőivel útszéli stílusban beszél, a családjától elfordult.

Teljesen, totálisan menthetetlen, mert fel sem fogja agyilag, és nem is akarja felfogni, hogy mi a probléma azzal, amit csinál.

Nem lehet mit tenni, hagyni kell, hadd csessze el az életét úgy, ahogy akarja, aztán majd vagy tanul belőle, vagy nem.

Egy dolgot lehet tenni, 18 éves kora után megmondani, hogy akkor menjen és éljen boldogan a nyugdíjas palijával, aztán eldöntitek, hogy amikor majd a pasas ejti és sírva rohan haza, akkor visszafogadjátok vagy nem. Ennyi.

Tudom, hogy fáj így elveszíteni egy családtagot, pláne a kislányunkat, de nem lehet kényszeríteni semmire. Akár szép szóval, akár erőszakkal, akár pszichológussal próbálkoznátok, minden csak rontana a helyzeten.

2018. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
48%
+ A kiscsaj pár hónapja még legalább a korának megfelelően öltözködött, laza stílus, farmer, póló, tornacipő, stb., de amióta ez a vén palija van, azóta a tévés luxusfeleségeket próbálja utánozni, a tag veszi neki a drága ruhákat, ékszereket, 15 centis tűsarkú cipőket, azokban meg egy tonna sminkben, állandóan belőtt frizurával pózoltatja és fotózgatja, mint valami kirakati díszletet vagy trófeát. Azóta mondjuk nem is néz ki 15-nek a gyerek, inkább 25-nek.
2018. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
82%
Hiába tiltod el, 16 évesen gyámhatósági engedéllyel el is költözhet, férjhez is mehet. Az más kérdés, hogy jó eséllyel meg fogja bánni, 16 évesnek még tanulni kéne, a kortársaival lógni, szórakozni, nem babázni otthon egy apja korabeli férfi mellett, aki sose fog vele egyenrangú társként bánni. Apuka helyében lehet, hogy összekurjantanám a haverokat, és "elbeszélgetnék" a pasival, hogy keressen korban hozzáillő nőt, vagy vegyen kutyát, ha alárendeltre vágyik, a lányomnak pedig többet a közelébe se merjen menni, mert letépem a fejét. Ennek persze megvannak a veszélyei is, sajnos.
2018. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
33%
Szobafogság, de én simáh feljelenteném a fazont, amiért a beleegyezésünk nélkül viszi kocsikázni.
2018. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!