Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Merjek beszélni a barátnőm...

Merjek beszélni a barátnőm anyjával, ilyen intim témában?

Figyelt kérdés

Szóval kívülről nézve nektek vicces lehet a helyzetünk, valójában nem az. A lényeg, hogy van egy barátnőm már egy éve, 17 éves, én 21 vagyok. Kezdjük ott, hogy az anyja valahol a középkor sötét bugyraiban él. Ez először ott mutatkozott meg, hogy nem engedi a barátnőmnek a tampon használatát, mikor én is látom, milyen erős vérzései vannak, nagyon gyakran átáznak a betétei. Azzal indokolja, hogy undorító, hogy qurvák használják, meg nem kell ott járni semminek. Mondtam neki, vegyen magának, dugja el a táskájába, de valahogy megtalálta az anyja, megint elkezdett veszekedni, azóta állandóan tampon után kutat az anyja, mintha kb. cigi lenne. Ja, egyébként engem is utál az anyja, mert biztosan rossz dolgokba kényszerítem! Nem mehetek náluk.

Ha nálunk van és menstruál, anyám szokott neki adni, egyébként ő érthetetlennek tartja az anyja viselkedését. Azt mondta, hogy az erős vérzések miatt menjünk el nőgyógyászhoz. Én diákmunkán voltam nyáron, van egy kis spórolt pénzem, elvittem magánhoz, de semmi extrát nem mondott a doki, max. szedjen fogamzásgátlót, amit meg nem akar a barátnőm.

Arra szeretnék kilyukadni, okos megoldás lenne e, ha én vagy az én anyám beszélne az ő anyjával? Mégis csak nő, habár nem is ismerik egymást. Az a baj, hogy nem látok más kiutat.

21/F


2018. szept. 9. 08:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
17%

Pedig hiaba mentek masik oroshoz a bo verzes kezelese gyogyszer

Es mivel szexeltek ez a legjobb megoldas mielott abortuszos kerdes ijszee ki

2018. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk a tamponról sem kell tudnia. Ügyesen kell dugdosni előle. Már csak kevesebb, mint egy év, és nagykorú lesz, oda költözik, ahova akar, annak ad kulcsot, akinek akar, és végre nem kell majd titkolóznia.

Esetleg már idén mehetne koleszba.

2018. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%
Mert idióta az anya, hogy nem tudja hogy néz ki egy menstruációs kehely???? Igen egyszerű rájönni. Amúgy meg azt is rejtegetni kellene, hacsak nem olyan cuccot akar magába tenni, amit az anyja összefogdosott.
2018. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
80%
Felesleges beszélnetek vele,a barátnőd miért nem áll a sarkára egyáltalán,miért nem száll szembe vele ? Nálad is tarthatná a tampont,ha meg kell neki,szól neked.Bár sztem jól el lehet dugni dolgokat.Vannak nők akiknek ennyire erős a havijuk,hormonális dolog lehet,amit a gyógyszer tudna csökkenteni.Kérdezzétek meg,van-e valami más gyógyszer a fogamzásgátlón kívül.
2018. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon rendes vagy, hogy így törődsz a barátnőddel. Nem jó ötlet a tampon (amúgy sem, de erős vérzésnél meg pláne). Használjon éjszakára való betétet nappal is(hosszabb, nagyobb), csak figyeljen oda, hogy sűrűbben kell cserélni. Semmi mást nem kell ezzel csinálni. (Esetleg szedhet barátcserje kapszulát, természetes gyógynövény és jótékony hatással lehet a menstruációra).

[link]



A nőgyógyász egy barom volt (mint a legtöbb), mert az erős menstruációra adná a fogamzásgátlót, ami ugyebár nem meggyógyítja a problémáját a lánynak, hanem elfedi (megszünteti az igazi menstruációt és megvonásos vérzést produkál esetleg még mellékhatásokkal is).

2018. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
13%

Elozo te tok hulye vagy

Nem lehet meggyogyitani a bo verzest csak ideiglenes kezeles van

A hormonos fog gatlo erre valo.

2018. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
92%
Akkor Te szedj drágám fogamzásgátlót, aztán ha abbahagytad ugyanott tartasz, ahol az elején. A fogamzásgátló nem megoldás! Amúgyis van gond a hormonháztartásával, még adjunk neki egy kis hormont! Hátha teljesen felborul.
2018. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
18%

Egyrészt, nagyon aranyos vagy, amiért a barátnőddel így törődsz :D, másrészt sajnis szerintem sem valószínű, hogy bármit is javítana, ha anyukád beszélne az övével, max. lehet, hogy jobban ki akad, hogy "a lánya egy str*cihez került, aki k*rvát csinál belőle!".

Tehát szerintem nem tanácsos :/


Üdv: 16/L



PS: Bár, én a helyedben (persze barátnővel megbeszélve) lehet megcsinálnám, hogy kerítek egy (vagy több) örömlányt, aki betétet használ, és bemutatom neki őket... bár ezek után biztos mégjobban utálna...

Inkább ne csináld XD

2018. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%

A barátnőd már elég nagy ahhoz, hogy eldöntse ipyen helyzetekben mit szeretne használni. Itt nem az van, hogy az egészségével játszik,mert akkor még meg lehetne érteni az anyját. Ezek szerint minden 2.lány k.va?

Én csak azért is vennek vagy 10 dobozzal, és teli aggatnám vele a lakást.

2018. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
93%

“Engem a végén hívott be a doktornő, hogy szerinte szedjen fogamzásgátlót, mire a barátnőm mondta hogy biztos nem.”


Fogyatékos a kis drága, hogy behívott téged a vizsgálat után, és veled beszélte meg a kezelés módját, vagy kamukérdést írtál ki? Öreganyám sem hallott még olyat, hogy behívják a csajszika kúróspajtiját a vizsgálóba, megbeszélni vele a menzeszgondokat.

2018. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!