Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Családi nyaralásból rémálom?

Családi nyaralásból rémálom?

Figyelt kérdés
Sógornőm meghívott minket a céges nyaralóba a hétvégére. Nagyon örültünk neki. Hozza a párját mi meg végre a kislányunkkal ki tudunk kapcsolódni. Most lett bölcsődés a lányom így mindennél többre értékelem, hogy együtt a család. Megtudta anyósom, hogy elutazunk és kihisztizte a lányánál, hogy ő is jönni akar. Tegnap már nem volt időm reagálni rá, azt hittem csak úgy mondja, hogy ő lehetne a bébiszitter hétvégén. Magyarul rajtunk, pontosabban rajtam és a lányomon akar lógni 3 napig. A párom nem bírja elviselni az anyja hülyeségeit, így ő mindig lelép. Ki volt akadva mikor megtudta, hogy jön. Ti beszélnétek ilyen esetben anyósotokkal telefonon, hogy ne jöjjön?
2018. szept. 12. 01:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
17%
Miert, szemelyesen nem mersz? Kepmutato liba.
2018. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
72%
Nem beszélnék vele, hogy ne jöjjön, hiszen szegény egyedül van, és gondolom ő is szeretne a családdal, unokával lenni hét végén. Mi sokszor együtt nyaraltunk anyóssal mikor a férje meghalt és egyedül maradt, soha nem volt gondom vele. Nem akaszkodott ránk, elmehettünk hármasban is kirándulni, fürdeni, vagy kettesben mentünk a párommal és ő vigyázott a gyerekekre, megfőzte az ebédet mire hazaértünk. Amikor együtt voltunk jókat beszélgettünk, kártyáztunk.
2018. szept. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
31%

Nem mondanám meg neki hogy ne jöjjön. Hidd el, amikor már nem lesz anyuka, akkor majd jó lenne ha menne, csak akkor már nem tud majd...

Szervezzetek magatoknak harmasban szabadidőt, oda nem kell vinni anyóst.

Egy strand, egy séta, biciklizés, ebéd vagy vacsora nem egy nagy kiadás, ha nem akartok vagy tudtok elutazni hétvégén valahova.

2018. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Meg van az oka, hogy miért nem bírják elviselni a gyerekei. Apjukkal is hasonló a viszonyuk, csak ő nem telepszik ránk. Szerintem felnőtt nő, kéne, hogy legyen saját élete, ismerkedjen és menjen a barátaival. Nem törődött a gyerekeivel most visszakapja azt amit adott nekik. Nem bíznám rá a gyerekem. Mikor másfél éves volt a lányom kimentem vele az udvarra. Mire anyósom megjegyezte miért nem hagyom kint egyedül, nem lesz baja. Én meg mondtam neki, hogy mivel mások is laknak az udvarban van jó pár mérgező növény. Erre anyósom legyintett egyet és közölte, hogy az ő fia is mindent lelegelt, mégis él. Azért nem hiszem hogy párom leandert vagy gyöngyvirágot kóstolgatott volna... De amúgy se hagynék magára egy másfél évest, ő viszont simán.
2018. szept. 12. 09:17
 15/38 anonim ***** válasza:
45%
A "Családi rémálom a nyaralóban..." újabb epizódját olvashattuk.
2018. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
81%

Már bocs de ez nagyon messze van a rémálomtól :D Ez egy újabb "anyós probléma" ami tulajdonképpen sokkal inkább "férj probléma".


Nem,nem beszélnék anyóssal, hogy ne jöjjön. Ellenben beszélnék sokkal inkább a férjemmel,hogy 1.ha nem bírja az anyját rendezze le, ne legyen puhapöts, 2.föleg ne lőcsölje rám az anyját, akkor lépjünk le együtt.

2018. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
23%

Nem bíznám rá a gyerekem.


hittem csak úgy mondja, hogy ő lehetne a bébiszitter hétvégén.


Most akkor melyik?

2018. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
82%

8-as, te tényleg ennyire sötét vagy?


Ezt írta a kérdező:

" Hozza a párját mi meg végre a kislányunkkal ki tudunk kapcsolódni."


Hol van ebben az, amit írsz, hogy otthon akarta hagyni anyósra a gyereket, hogy ő kettesben mehessen a hétvégére a férjével?

(Bár mit várok a gyakoritól:((

2018. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
71%
Hát én sem örülnék neki. De nem mondhatod, hogy ne menjen, mert nem a tiétek a nyaraló. Szóval mély levegő, nagyot nyelni, és legközelebb olyan helyre menni, ahová nem tudja meghívatni magát.
2018. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
58%
Nem anyóssal beszélnék hanem sógornővel hogy legközelebb ne jöjjön mert ez így nektek kellemetlen.
2018. szept. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!