Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Családi nyaralásból rémálom?

Családi nyaralásból rémálom?

Figyelt kérdés
Sógornőm meghívott minket a céges nyaralóba a hétvégére. Nagyon örültünk neki. Hozza a párját mi meg végre a kislányunkkal ki tudunk kapcsolódni. Most lett bölcsődés a lányom így mindennél többre értékelem, hogy együtt a család. Megtudta anyósom, hogy elutazunk és kihisztizte a lányánál, hogy ő is jönni akar. Tegnap már nem volt időm reagálni rá, azt hittem csak úgy mondja, hogy ő lehetne a bébiszitter hétvégén. Magyarul rajtunk, pontosabban rajtam és a lányomon akar lógni 3 napig. A párom nem bírja elviselni az anyja hülyeségeit, így ő mindig lelép. Ki volt akadva mikor megtudta, hogy jön. Ti beszélnétek ilyen esetben anyósotokkal telefonon, hogy ne jöjjön?
2018. szept. 12. 01:53
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
63%

Anyós menni fog, ezen te nem tudsz változtatni. Ha nem akarsz vele együtt lenni, akkor annyit tudsz csinálni, hogy pénteken felhívod őket, közlöd, hogy sajnos beteg lett a gyerek, nem tudtok menni. Aztán szerveztek egy olyan programot, amire nincs anyós meghívva.

Férjeddel meg beszélj, normális esetben mindenki a saját rokonságát rendezi.

2018. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
86%

Téged is úgy hívtak. Nem a tiéd, nem te szervezted. Így te nem mondhatod, hogy ő ne jöjjön.

Ezt csak a sógornőd intézheti, ha ő nem akarja, hogy menjen az anyós, az anyja.

2018. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Kései Sirató ***** válasza:
89%
Vegyél valamilyen kisállatot, aztán kérd meg, hogy maradjon otthon és etesse! :)
2018. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
87%

Ezt sosem értettem. Ha valakire nem vagy kíváncsi, miért nem vállalod fel??? Miért kell jópofizni, ha a hátad közepére sem kívánod?


Én a helyedben ilyen szituban megmondanám a sógornőnek, hogy kösz a lehetőséget, de kihagyjátok,mert anyós is ott lesz, és nem szeretnénk vele nyaralni. Ennyi.

Igen, lesz ebből néhány kellemetlen pillanat, de legalább gerincesen felvállalod.


Nekem is van családtagom, akivel nem vagyok hajlandó egy levegőt szívni, de én ezt vállalom is. A szemébe is.

2018. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
69%
Sokan de el vannak tévedve a család szó hallatán. Van szűk család és tag család. A kérdező nyilván a szűk családra gondolt, hisz nem vette bele a saját szüleit is. A szűk család pedig számomra is a férjemet meg a gyerekemet jelenti. Sok értelmezni gondolkodni nem képes gyakorizó. Ha elején az volt megbeszelve a sógornővel hogy ők jönnek a párjával, meg a kérdező a férjével kislányával, akkor ne modositgasson a többiek háta mögött, minimum hogy megbeszelik.
2018. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
73%
Gyűlölöm, mikor valakinek nincs senkije, a másik egész élete meg csak az elviselésről szól miatta.
2018. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

30 mintha az én anyósom róla lenne szó. Ő jön, mindenhová ha akarod, ha nem. Nekem is van hasonló történetem több is.

Lányommal kicsiknek való néptáncra járunk, ami teljesen kötetlen, hisz ők még nem tanulnak lépéseket, csak topognak tapsolnak, mondókáznak és élvezik a zenét. Megjelent anyósom és majdhogynem félrelökött. Elkezdte rángatni a lányomat, mint egy rongybabát. Rászoltam, hogy ez nem arról szól, hogy bábozunk a gyerekkel, de akkor is folytatja a végén a lányom kitépte a kezéből magát és lefeküdt a földre, utána már nem is volt kedve táncolni.

2018. szept. 12. 20:55
 38/38 anonim ***** válasza:
93%
Akinek nincs élete az ráfonodik másokra és az ő életüket rágja szét,persze aki hagyja..
2018. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!