Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom mindig "újrarendezi"...

Anyósom mindig "újrarendezi" az ágyat amit bevetettem. Mi oka van erre?

Figyelt kérdés

A párom a szüleivel lakik és van hogy náluk alszok, akkor szépen bevetem az ágyat, (tényleg szépen!! Mindent ugy ahogy volt) de mikor másnap átmegyek hozzájuk látom hogy az anyja szétszedte az egészet és újra csinálta. Mondtam a páromnak hogy ez engem zavar de azt mondta ilyen az anyja nem lehet neki mondani mert úgyis ujbol csinál mindent mindenki utan. Szerintem ez elég gázt.

22/N. Valami megoldás?


2018. szept. 28. 08:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Reggel vetem be (mert nála szoktam aludni ) és delutan mikor ujbol arra megyek akkor látom
2018. szept. 28. 14:34
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Így már érthető, csak úgy írtad a kérdésben, hogy másnap.

A megoldás? Ne ágyazz be.

2018. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a vénasszony nem kap otthon olyat amit szeretne, valószínű egy fiú gyereke van, és az ágyazásnál hátha látja a nyomokat, foltokat, amire izgul. VAGY! tényleg tisztaságmániás, én ebben az esetben nem nyúlnék semmihez, mert úgysem lesz jó. Az unokahugom ilyen nővel azt csinálta, de bocsánat :D hogy ő mondása szerint ott hagytam a ku.vának a ge.is zsebkendőket is az ágy mellett, úgyis kinyal mindent. Megőritette az anyósa, hétvégén reggel melléjük állt az ágyhoz, hogy keljenek fel, mert ő takarítani szeretne, nyissák ki az ajtót, ha magukra zárták, mert holnapra el kell vasalnia az ingeket, mert a fia ingatlanos volt és muszáj volt neki minden napra inget vasalni, de a csaj ne nyúljon hozzá. Ott is egy fiú gyerek volt. Jujjj! Isten ments az ilyentől. Az én első udvarlóm ( egyedüli fiú gyerek) anyja anno azt mondta jó hülye vagyok, hogy kitartok a fiánál, mert az én koromban ő élte a világát és fűvel -fával du.ott. :D Jah és tapizták egymást társaságban, egyik fürdött másik tampont cserélt, na itt vége szakadt. :D
2018. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Metionin ***** válasza:
52%
Vagy szimplán ez a mániája (erre tippelek ha a páros szerint mindenki után pakol) vagy így akarja mutatni hogy nem vagy elég jó neki. Nálunk anyám csinálta ezt, beágyaztam, hazajött, szétdobálta és újracsinálta. Elmosogattam, ő kiszedte a cuccost és újra elmosogatta. Behajtogattam a ruhákat, ő kidobálta és újrahajtogatta. Mindeközben üvöltött hogy én soha nem csinálok semmit. Pedig sosem voltam igénytelen és már gyerekkoromban meg kellett tanulni ezeket, szóval nem azért csinálta mert pl. retkesen tettem el a tányért. Egyszerűen van ember akinek semmi se jó csak ha ő csinálja.
2018. szept. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vetném be olyan szépen, csak ráteríteném "hanyagul". Ha szóvá teszi, akkor elmondanám neki szépen.

A másik, hogy szépen beveted az ágyat, ahogy szoktad és y egy játékszert vagy segédeszközt vagy bármit ott hagysz a takaró alatt. Lehet többet nem nyúlkálna oda :D

2018. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%

A csávó miért hagyja az anyjának, hogy turkálódjon az intimszférájában?


Nálunk már a nagykorúság elérésekor sem volt bejárkálás szülői részről a szobáinkba, csak ha mi kértünk segítséget valamiben.

2018. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!