Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom 34 éve élvát,11 éve...

Anyósom 34 éve élvát,11 éve özvegy élettársi kapcsolatból,3 hónapja elvesztette barátját 62 éves, társkeresőn fiatal rokonának képével keres társat, joggal féltem a lányom fejlődését mikor nála tartózkodik?

Figyelt kérdés
Facebook profilt gyerekeimnek a megkérdezésem nélkül csinált, állandóan a PC-vel vagy a telefonnal van elfoglava, rossz hatással van a unokáira?

2018. okt. 2. 09:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#9-#10 11és14 évesek.Én mindig azt látom telefon, tabletta, PC.
2018. okt. 2. 11:45
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
3hónapja hullott el a bika és már hirdet? Csak szeret élni.
2018. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem joggal félted.

A lányod fejlődése rajtad múlik. Gondolom nem napi több órát vannak a nagyival.

De ezzel az erővel iskolába se engedd őket, ott is sok minden befolyásolja a lányod fejlődését...


EZ as legundorítóbb, amikor valakinek nem tettszik a másik viselkedése, és a gyerekeivel takarózva akar nekitámadni.

A FB profil az egyetlen, amiért szólhatsz neki. A többi kamu indok.

És ha ennyire nem tettszik neked a mama, akkor ne engedd oda a gyerekeidet. Ja, hogy akkor már neked kellene konfrontálódnod...

2018. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

Ha 11 és 14 évesek a lányaid, akkor legegyszerűbb, ha rájuk bízod, hogy akarnak-e menni a nagymamájukhoz, vagy sem. Viszont a tisztánlátás kedvéért nyugodtan mondd el nekik, hogy a te ill. az ő megkérdezésük nélkül csinált róluk FB-profilt, valamint társkeresőn X rokon képét tette föl (vélhetőleg az ő engedélye nélkül).

Az FB-profilokat jelentsd a megfelelő helyen, már csak azért is, mert te (+ férjed) vagy gyerekeid törvényes képviselője. Egyébként a mamának el kéne mondani azt is, hogy amit csinált, az törvénytelen (és visszataszító is a gyerekekkel szemben, de ez nem jogi kategória).

Férjed mit szól a dologhoz?

2018. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
97%

Felőlem az anyósom azt csinál amit akar, mert ez magánügye.

Ha elvárom, hogy ő ne regulázzon engem, akkor én sem regulázom őt.

A gyerekek meg már nem olyan picikék, hogy normálisan ne tudd nekik elmagyarázni a szitut.

Az egyetlen, hogy a gyerekek profilját levetetném vele, ... ha a gyerekek is úgy akarják.

2018. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
28%
A kettes választ kitörölte a humortalan cenzúra!!
2018. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
Mi volt a kettes válasz?
2018. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgom 14 éves. A kis barátnőivel többet lóg a neten, a facen mint én.A telefon szinte a tenyerükbe ragadt. Nem hiszem, hogy a gyerekeid miatt aggódni kéne. A mai tinik jobban értenek a telefonhoz. Anyósod társkeresése meg magánügy. Gyanítom, hogy a face profilt a gyerekek kérésére csinálta meg.
2018. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!