Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párommal az össze költözést...

Párommal az össze költözést beszéltük amire az apósom kicsit lekezelően szólt hozzá. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Annyit mondott lekezelően, hogy "hát.. ti tudjátok, én nem szólok bele" Amikor megyek náluk akkor normális el lehet vele beszélgetni, de amikor valahogy feljön az összeköltözés párommal akkor egy kicsit távolság tartó lesz. (tény és való, hogy a fia akkor már nem minden nap haza menne és nem tudná az otthoni munkákat csinálni) de én úgy vagyok vele ez az élet rendje.

Ez lehet a háttérben, hogy akkor nem lesz ki segítsen neki? És ezért nem nagyon támogatja, vagy pedig nem engem gondol a fia mellé illő párnak?



2018. okt. 2. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem fújod fel egy kicsit a dolgokat? Normális szülő így reagál. Ha örömködött volna, akkor meg az lenne a bajod, hogy milyen szülő az, aki örül, hogy elköltözik a gyereke?

Ha ellenkezett volna, akkor meg az lenne a problémád.

A legdiplomatikusabb választ adta, amit csak lehet.

Lehet, hogy nehezebb lesz az életük, de ha szerető a kapcsolat, akkor a barátod meg fogja találni a módját, hogy hogy segítsen nekik!

2018. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem őt kérdezed meg? Attól, hogy ő nem mondja ki nyíltan, hogy ez a téma zavarja, és nem ért egyet azzal, hogy össze kéne költöznötök, te még nyugodtan önthetsz tiszta vizet a pohárba... Mondd meg neki, hogy ne így reagáljon, látszik, hogy van valami mondanivalója, akkor mondja ki! Mi nem tetszik neki?
2018. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Házasok vagytok és eddig még nem éltetek együtt? :O
2018. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Mert ezuuel ugyan mi rosszat mondott? Már ah is baj, ha nem szól bele?
2018. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk is volt egy kis szájhúzás, de az albérlet miatt. Jött, hogy azt a pénzt félre is tehetnénk..stb, meg hogy csináljuk meg a tetőteret és maradjunk ott.

Szeretem a párom szüleit, de sem ő, sem én nem akartunk ottmaradni, huszonéves fejjel szerettünk volna önállósodni.

Jelenleg 2 éve élünk külön a szülői háztól és eddig csak 1x voltak nálunk, pedig 1 városban lakunk.

2018. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazan ertem mi ebben a lekezelo, mas valaszt nem is adhatna igazabol. Mondja hogy persze jo otlet vagy forditva? Akkor az lesz a baj hogy miert szol bele, semmi koze hozza.
2018. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
A szülők nem szeretik a költözést de nem a gyerek hiányzik csak a munkája meg a pénz amit leadott,meg nem lesz kibe rúgni. Ennyi. A magyar szülők 60% nem támogat inkább csak vissza és lehúzna és lábtörlő a gyerek...
2018. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Ne foglalkozz vele. Sok szülő nem örül, ha elköltözik a gyereke, akár egyedül, akár a párjával.

De tényleg ez az élet rendje, majd megszokják. Legközelebb egymás között beszéljétek meg kettesben, nem a szülők előtt.

2018. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Biztosan nem veled van a baja, csak rossz lesz neki ha nem lesz már otthon a fia, de ez mindenkivel így van, majd megszokja.
2018. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. okt. 2. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!