Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bepróbálkozott nálam az...

Bepróbálkozott nálam az alkoholista apósom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap ketten voltunk otthon "drága jó" részeg apósommal, aki szexuális megjegyzéseket tett nekem.5 éve lakom ott, most fordult elő elöszőr ilyen. Amúgyis elég nagy problémák vannak most otthon. Anyós lelépett, ránk hagyva, hogy oldjuk meg.. Ő ma fog haza jönni. Nagyon problémásak. Ketten már két generáció életét teszik tönkre. Após folyamatosan iszik, verekszik, fenyegetőzik, többször kellett már rá rendőrt hívni, mert nem tudtunk haza menni. Aztán anyós folyamatosan megbocsájt neki, mintha semmi nem történt volna. Egy darabig jó, de 1-2 hónap múlva mindig előröl kezdődik.

Párom már nem egy munkahelyét veszítette el miattuk, mert nem tudott dolgozni járni. Éppen ezért nem akartam neki elmondani, hogy mi történt, mert annyira szeret, hogy biztos haza jött volna munkából és úgy megveri az apját, hogy börtönbe kerül :( Ezt semmi képp nem szeretném, de ha elmondom elkerülhetetlen lesz. Senkihez nem tudok fordulni, mert ha az én családtagjaimnak mondom el, biztos, hogy ők sem engedik, hogy többet oda menjek, de nagyon szeretem a párom, és tudom mennyire megfogja viselni. Sajnos egy olyan faluban lakunk ahol nagyon nincs albérlet. De én nem leszek képes ezzel a senkiházival többet egy fedél alatt lakni.

Párom ráadasul másfél órával később ér haza, mint én. Addig nem is merek haza menni :(

Teljesen tanácstalan vagyok, nagyon megviselt. Én azt szeretném, hogy szépen csendben költözzünk el minél hamarabb (és ne is kelljen látnom többet), de ha nem mondom el a páromnak nem tudom megsürgetni a dolgokat. Ha pedig elmondom abból hatalmas nagy botrány lesz :( Mi tévő legyek? :(



2018. okt. 12. 08:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

9-es!

Lélektelen szájhős vagy!

Ahelyett, hogy tudásod, ismereteid legjavát latba vetve segítenél a segítséget kérőn - elkezdesz kioktatni...

2018. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát igen. Sajnos egy segítő választ sem kaptam :(
2018. okt. 12. 13:36
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
De kaptál,költözzetek,és ha lehet járjon be a párod dolgozni,mert az nem mentség egy felnőtt embernek hogy a szülei összezördülése miatt folyton kirugják.
2018. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mit mondott az após?

Nem lényegtelen infó szerintem

2018. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

Azt ne mond itt nekünk, hogy nincs a közeletekben egy vàros, ahova mehetnétek?

Fölöslegesen írtad ki ezt, ha a költözés szóba se jött köztetek 5(!!!) év alatt.

Mit mondjak?Megérdemlitek, hisz ti nem akartok lépni.

2018. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem mondod el a vőlegényednek abból nagyfater arra fog következtetni hogy TE IS AKAROD csak az alkalomra vársz! Nem költözni kell hanem kitenni az öreget a g€cibe ha kifizette ha nem. Érdemtelenné vált az ottlakásra.
2018. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Rugd tökön a vén genyót ne kérdezz hülyeségeket inkább ennék vajas kenyeret albérletbe szegényesen mint ott a viszájba sült ökröt
2018. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%

5 év alatt ti mit csináltatok, hogy ketten még egy garzon kaucióját sem dobtátok össze?


Ha pedig a párod annyira utálja a szüleit, miért nem lépett le az első adandó alkalommal, pl. miután betöltötte a 18. életévét?

Ha nem költözött még a legközelebbi nagy városba sem, akkor vagy nagyon kényelmes, vagy nagyon tutyi-mutyi, vagy önsorsrontó, vagy mégse utálja annyira a szüleit, mint amennyire mondja.


Én eleve 1: nem is költöznék szülőkhöz,2:ilyen csávóra nem,hogy 5 évet, pár hónapnál többet se b@xnék el rá a termékeny éveimből.

2018. okt. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
91%
Soha nem laknék egy részeges erőszakos emberrel önszántamból. Ennek csak egy vége lesz. Jó lenne, ga nem kibúvókat gyártanátok: pl a férjemé a ház, stb, hanem lekoccolnátok onnan. Minél előbb. Más megoldás nincs.
2018. okt. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!