Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kit mennyire zavar anyós/após...

Kit mennyire zavar anyós/após igénytelensége?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem akik együtt élnek vele/velük.

A többiek válasza számomra értékelhetetlen.Köszi!


2018. okt. 17. 20:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Náluk lakunk 1,5 éve,engem abszolút nem zavar,mert a saját otthonában mindenki azt csinál amit akar. Az a lényeg hogy az emelet ahol lakunk mindig ragyog a tisztaságtól,amióta ott vagyunk. Ha neki jó a retekben arról én nem tehetek,max példát mutatok.
2018. okt. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Én mondjuk nem vagyok egy túl konzervatív gondolkodású ember, de ha valakit befogadok a saját otthonomba majd Ő akarná megmondani, hogy a saját kis dolgaimat hogyan csináljam azt úgy vágnám ki az utcára még aznap hogy másnap már az ingyen konyhán állna sorba.
2018. okt. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
Miért ők laknak nálatok? Rágtok iratta a házát?
2018. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%
szétköltözni, ennyi
2018. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%
Bírom, amikor valaki ott élősködik valakinek a lakásában és akkor mindenféle igényeket támaszt a tulajdonossal szemben. Azt írod, ő élősködik rajtatok. Miért is? Mert még jogosan pénzt is el mer kérni tőletek azért, hogy a nyakán éltek két felnőtt ember.....Szégyen.
2018. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

releváns jelentése

A tárgyhoz tartozó, idevágó; fontos, lényeges, meghatározó.

A gyengébbek kedvéért 😉

Mellesleg lehet arrogáns vagyok,és?attól még lehet válaszolni😊

Ha már így dobálózol,véleményem szerint az tud releváns valaszt adni aki átél hasonlót vagy épp pont ilyet...

2018. okt. 18. 18:07
 17/22 anonim ***** válasza:
39%
Látom a szövegértés keveseknek megy. Elég világosan leírta a kérdező, hogy anyós élősködik rajtuk, vagyis ő lakik náluk. Még valaki ebből is arra következtet, hogy őket kéne kitenni az utcára...? Egy másodikos értelmesebb választ adna.
2018. okt. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%

"anyós élősködik rajtuk, vagyis ő lakik náluk."


Utolsó!

Neked meg a gondolkodás nem megy!

Az élősködés nem egyenlő azzal, hogy kié a lakás.

Csak megjegyzem halkan, hogy ha a kérdezőé lenne, -ezzel a stílussal- már régen kirakta volna az anyósáékat.

(Bár én ennek a hárpiának még a szomszédja sem lennék.)

2018. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Após jó ember, mindig rendet tart magakörül de amivel kikerget a világból az az étkezés s az álság. Gyengébb napjaimon már tudatosan nem eszem vele együtt, hogy kioktat ha iszom vizet, ha nem egyenes háttal ülök, ha nem válaszolok mert étel van a számban s nem bír várni, különben is ezt meg ezt falun 60 évvel ezelött nem így csinálták. Folyamatos megjegyzésel kritizál mintha legalábbis kézzel ennék szerinte.

Mindene a kultúrált étkezés ha de õ laza természetességel kapja ki a protkót cuppogó hangokkal amitõl majdnem hányok.

2018. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
35%

“Már bocs,de nem mi lakunk a nyakán,hanem ő élősködik rajtunk...”


Ezt én nem tudom máshogy értelmezni, mint hogy nem ők laknak anyósnál. Vagy kérdező hazudik.

2018. okt. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!