Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csinálja ezt az anyósom?

Miért csinálja ezt az anyósom?

Figyelt kérdés
A férjem èdesanyja minden nap felhívja őt telefonon. Nem mond semmit, ott soha nem törtènik semmi, de mindig azt vàrja h mi mondjunk valamit. Éljük az átlagemberek mindennapjait, a fèrjem se tud sokszor mit mondani. Ilyenkor engem kér a telefonhoz, ès van, hogy hátha én többet mondok neki mint a “kisfia”. Az a baj, hogy az elejèn mindig azt mondtàk, hogy majd azért hívjuk őket. Így is történt. 2-3 naponta telefonàltunk. De nem volt elég, szemrehànyást tett, ahànyszor ott voltunk náluk, mondvàn, hogy ritkán hívjuk őket. Aztàn megunta, és napi szinten hívogat minket. Alig érünk haza a munkából, de már csörőg a férjem telefonja. A problèma kb azóta àll fenn, mióta anyós nyugdíjas. Mindenről mindig tudni akar, de minket ez nagyon idegesít. Meghallgatjuk őket-tiszteletből-bólogatunk, de mindent a sajàt döntèseink alapjàn csinálunk. Tényleg nem akarom “elmarni” a férjemet a családjától, ezért nagyon sok mindent lenyeltem az elmúlt években. De nem tudom màr mit csinàlnak ahhoz, hogy megèrtsèk, hogx mi mát külön család vagyunk, ès ezt tartsák tiszteletben.
2018. okt. 22. 04:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
5%

#10

Ja hát azt beszélsz bele amit akarsz, egyszerűkém. 😀😀

Ha engem zavar xy viselkedése akkor tuti megorrolok az egész rokonságára mert miért ne🤣🤣

2018. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
16%

Halj már bele, hogy egy magányos öreg néni naponta 5 percet el mer rabolni az életetekből azzal, hogy érdekli, hogy mi van veletek.

Te tényleg azt érdemelnéd, hogy a kutyát se érdekelje többet, hogy élsz e vagy halsz e, ne hívjon senki telefonon, ne írjon senki üzenetet, tojják le jó magasról, hogy mi van veled. Maradsz még te is egyedül, ne aggódj, a férjed hamarabb meg fog halni, és akkor majd megtudod, milyen sz** otthon ülni minden nap totális magányban úgy, hogy a gyerekeid meg az unokáid mérgesek lesznek rád, ha fel mered őket hívni.

Külön család... pfff... undorító vagy.

2018. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Utolsó!!! Te vagy undorító! Légyszi, olvasd màr vègig amiket írtam.
2018. okt. 22. 12:35
 24/25 anonim ***** válasza:
59%

"Halj már bele, hogy egy magányos öreg néni naponta 5 percet el mer rabolni az életetekből azzal, hogy érdekli, hogy mi van veletek."


Anyós = magányos öreg néni?

Általában 50+ aktív dolgozó nők az anyósok, akikről a kérdések szólnak.

De ha van több gyerek, unokák stb. akkor sem kell minden nap mindenkinek felhívnia a 100 éves rokont sem. Fel lehet osztani mikor ki hívja vagy megy hozzá látogatni.

2018. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
60%
anyós pajti a férjével és a másik fiával él és pletyizik a barinőivel, nem magányos ő egyáltalán... de keressetek neki egy nyugdíjas klubot vagy valami hobbyt a művházban
2018. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!