Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Közösen vásárolt ajándékot...

Közösen vásárolt ajándékot közösen illik odaadni?

Figyelt kérdés
Nektek is rosszul esne ha a másik félnek eszébe sem jutna , hogy együtt adjátok oda az ajándékot amit közösen vásároltatok? Vagy csak én túlzom el?
2018. okt. 27. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, közösen illik odaadni. De van olyan, hogy nem jön össze.

Hogy mennyire akadnék ki rajta, attól függne, hogy mi miatt alakult úgy, hogy én nem lehettem ott az átadásnál. El tudok képzelni olyan helyzetet, amikor nagyon is rosszul esne - de volt már olyan is, amikor teljesen érthető volt, hogy kimaradtam belőle, ezért kicsit se sértődtem meg.

2018. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Meg tudnánk oldani, de a másiknak eszébe sem jutott ez az opció. Úgy érzem , mintha ezzel semmibe venne.
2018. okt. 27. 15:09
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem adta át nélküled, akkor próbáld úgy szervezni te, hogy együtt adhassátok át mégis, ne hagyd, hogy semmibe vegyen. Még így is rosszul eshet, hogy nem kapcsol a másik fél magától, elhiszem, de talán egy fokkal jobb, mintha végül tényleg teljesen kimaradnál belőle.
2018. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Még nem adta át. Nagyon rosszul esik , hogy számára nem egyértelmű , hogy amit együtt keresgéltünk, választottunk , vásároltunk azt együtt is illik odaadni. Elmondtam neki, hogy rosszul esik, hogy nem gondolt rám a válasz csak annyi volt hogy nekem nincs közöm hozzá. A szülinapos a lényeg, aki történetesen a párom anyukája jelen esetben.
2018. okt. 27. 15:18
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondtam neki, hogy rosszul esik, hogy nem gondolt rám a válasz csak annyi volt hogy nekem nincs közöm hozzá."


Hát ezen nagyon kiakadnék, mert nagyon azt mutatná, hogy nem is vagyok fontos neki.

2018. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát én dög lennék.

Felhívnám anyósjelöltem, hogy csókolom, Mari néni, Jóska egyedül szeretné átadni az ajándékot, remélem, tetszik majd, sokat gondolkoztam és keresgéltem, mire megtaláltam... A pasi meg kapja be.

2018. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként közös pénzből vettétek, vagy csak annyira kért meg, hogy segíts neki dönteni, hogy mit vegyen?
2018. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
szerinte ez teljesen rendben van így, és velem van a baj, hogy nem értem meg, hogy neki más felfogása van. Szerinte nem fontos, hogy együtt adjuk oda elég ha felköszönti a nevemben, de mivel nekem rosszul esik ezért alkalmazkodik hozzám és felhívja ma a szülinapost,hogy együtt adjuk oda ...hát lehet, hogy tényleg velem van a baj, de nekem így teljesen elment a kedvem a dologtól..( Eltúlzom?
2018. okt. 27. 15:39
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak a pénzed kellett? Vagy egyedül szeretné learatni a babérokat?


Mi is jártunk így, a nagypapáék állítólag nem bírták kivárni, amíg megérkezünk és odaadták az unokahúgomnak a közösen vásárolt biciklit.

Úgy, de úgy örült neki! - mesélték. Pedig mi is szívesen ott lettünk volna és láttuk volna az örömét. A hét végét kellett volna megvárniuk.

Nem szoktam dédelgetni a sérelmeimet, de ez azóta is az eszünkbe jut és hasonló helyzetben mi mindig megvárjuk az ajándékozótársat.

2018. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Korábban már találkoztál az anyukájával, vagy ez lenne az első alkalom?
2018. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!