Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti megtartanátok a család...

Ti megtartanátok a család nélkül a keresztelőt?

Figyelt kérdés
A családomból senki nem jött el babát nézni, 3 hónapos már. Felajánlottam, hogy elmegyünk mi hozzàjuk, de nem akarják. Én mindegyik testvéremnél voltam, amikor születtek a gyerekek és a szüleim is. A feleségem szeretne keresztelőt tartani, de én reménykedem, hogy a szüleim, testvéreim jobb belátásra térnek. Így csak a feleségem családja lenne jelen. Nincs semmi okuk, hogy így csináljanak. Ők a volt páromat akarják mellém, de mi évek óta külön vagyunk már. A feleségem csak azt hajlandó meghívni, aki eljött megnézni a babát, szóval a családomat nem. Ti mit tennétek a helyemben?
2018. nov. 3. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

Jó ég mégegy ilyen családapát mint te...

hány éves vagy mégis hogy nem látod a helyzetet?

2018. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után, hogy nem voltak kíváncsiak a gyermekedre, még pitiznél nekik? A feleséged legalább jól látja a helyzetet és van tartása. Nem keresztelőre, de még karácsonykor és szülinapkor is letojnám annak a fejét, aki meg sem nézi a babámat.
2018. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez picit fura, hogy az egész család azért viselkedik így, mert a volt párod szeretnék melletted tudni. Esetleg ha a jelenlegi párod miatt ment tönkre a kapcsolatod az excel, ne adj Isten egy házasság..akkor még talán még tudom érteni a viselkedésüket. Az megint más dolgod, hogy a baba nem tehet erről és gáz, hogy vele is elutasítók. Ez csak egy felvetés a részemről. Minden történtnek két oldala van. Kíváncsi vagyok a másikra is...
2018. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
1# Ugyan ezt mondanám mint az elsõ válaszoló.
2018. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"A család nélküli keresztelő olyan, mint a fej nélküli csirke. Ugyanúgy rohangál, de ha elé raksz valamit, nekimegy."


1. Vallásosaknak a keresztelő azért fontos, hogy meg legyen keresztelve a gyerek, nem azért, hogy családi bulit rendezzenek. 2. A család az, aki törődik veled, nem az, akivel genetikailag kapcsolatod van, de leszar.

2018. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg ha a jelenlegi párod miatt ment tönkre a kapcsolatod az excel, ne adj Isten egy házasság..akkor még talán még tudom érteni a viselkedésüket."


Teljesen mindegy, attól nekem még ő marad a családtagom, nem az ex. Előfordul, hogy két ember nem illik össze és szakítanak, nem kellene akkora főbenjáró bűnnek kezelni ezt, hogy még az új feleséget és a csecsemő gyereket is utáljuk miatta.

2018. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy gondolom, hogyha nem érdekli a baba a nagyszülőket, akkor semmi keresnivalójuk nincs a keresztelőn. Nekünk is jövőhéten lesz a kislányunknak a keresztelő ünnepsége és nincs meghívva senki a férjem részéről. Sőt nem is tudnak róla, hogy mire készülünk. Amilyen a mosdó, olyan a törölköző!

Szép napot!

2018. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A feleségednek van igaza.


1. Én sem szívesen bájolognék olyan családtagokkal, akik nem fogadnak el és a régi exet akarják a férjem mellé még mindig.


2. Ha rám nem is, de legalább az unokára legyenek tekintettel, aki aztán végképp semmiről sem tehet.


Ilyen bunkó családtagoktól jobb megszabadulni.

2018. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha leszarják a gyereket akkor honnan veszed, hogy a keresztelője érdekelne bárkit?
2018. nov. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!