Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátnőm hétvégén bemutat a...

A barátnőm hétvégén bemutat a szüleinek. Mit illik ilyenkor vinni?

Figyelt kérdés
A lány apjának gondoltam egy üveg fehér vagy vörös borra. Melyiket illik ilyen alkalommal adni? Az anyjának pedig valami bonbont szeretnék venni. Ezek jók?

2018. nov. 27. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, szerintem édesség és esetleg egy üveg bor (de azt kérdezd meg valóban, nálunk pl. a férjem anti). Nálunk így egy doboz nagyon finom bonbont hozott a lányom barátja. És jólesett, nem éreztem úgy, hogy így akar "megnyerni" magának, mint itt egy okostojás írta. Határozottan jólesett, azzal együtt, hogy egyébként is egy intelligens, helyes barátságos srác.
2018. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Megkérdeztem barátnőmet hogy szerinte mit vigyek de azt mondta nem kell semmi csak menjek el. De attol félek hogy az meg furcsán jön ki mert ugye ahogy irták is "nem megyünk üres kézzel" és ez szerintem főleg első találkozásra igaz... Ilyenkor mi a teendő?
2018. nov. 28. 22:46
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki ezt mondaná, hogy nem kell semmi. Nem is a lánynak viszed. Bort vöröset vigyél, és jó a bonbon. Ez figyelmesség, ennyi.
2018. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdező,ismét: minden esetben, ha valahová először mész,az anyának virág illik.

Mindig.

2018. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És a lány testvéreinek ilyenkor kell valamit vinni?
2018. nov. 29. 17:56
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Az illem szerint kizárólag a lány édesanyjának,egy kedves kis csokrot.
2018. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Végül mit vittél? Milyen volt a vendéglátás?
2018. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 szántóvető ***** válasza:
egyáltalán túlélted?
2018. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!